Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: [pozostale] Nie działa zamykanie okien z pilota

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    134
    BMW
    728 e38
    Skąd
    Białystok/Gdynia
    Gumki, duża gumka źle dociska przycisk, tzn. podwija się, przez co przerywa impuls... staraj sie naciskac na okolice dolnej granicy "śmigiełka". Jeśli to nie działa to zmień baterie ;)
    "With Great Power, Comes Great Responsibility"

  2. #12
    Gumki widzialem na alledrogo za 25 zł ;)

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    518
    BMW
    accord :)
    Skąd
    warszawa
    [quote="nosek"]staraj sie naciskac na okolice dolnej granicy "śmigiełka"quote]

    Nosek, nie wstyd Ci polecac naciskac koledze dolne granice "śmigiełka"? :hah: :hihi:
    per aspera ad astra

  4. #14
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    ciekawy jestem jak sprawa się ma z dołożeniem funkcji domykania. Sam sterownik to wydatek 50-100zł ale czy da się go skutecznie podłączyć do 7er? I ile może kosztować taka usługa bo jak każdy z nas podejrzewa to zadanie nie będzie tak proste jak podłączenie czegoś takiego do golfa III :)

    Oczywiście mówię o dodatkowym sterowniku który automatycznie po domyka okna i szyberdach po zaryglowaniu drzwi tak aby nie trzeba było już stać i męczyć tego pilota
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    259
    mi do e32 za 500 zł założył typ alarm z antynapadem, domykaniem wszystkiego, miliardem niepotrzebnych funkcji jak ciche zamykanie, itp. troche drogo, ale wszystko zrobione bardzo profesjonalnie.

  6. #16
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    faktycznie drogo. Sam alarm to jest pikuś ja kiedyś, za gówniarza (18 lat), przy pierwszym swoim krążowniku, no drugim bo pierwszym jak zazwyczaj bywa był maluszek :D czyli w Seacie Malaga (brzydkie paskuctwo, mało znane ale z dobrymi silnikami i mega wyposażeniem jak na lata '80) oprócz alarmu zakładałem centralny bo fabryczny wysiadł :(
    Ile z tym jest grzebania?! masakra, ale nie mogłem się podpiąć pod fabryczną wiązkę bo nowy central, który miał współdziałać z autoalarmem miał kilka kabelków więcej.
    W sumie 2 dni w garażu i rozebrane pół wnętrza samochodu :) ale później miałem frajdę dusząc przycisk i wszystko było cacy a nie jak kumple w swoich pierwszych rupciach szarpali się, ciągnąc ręka a pchając nogą :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    134
    BMW
    728 e38
    Skąd
    Białystok/Gdynia
    [quote="ariusz"]
    Cytat Zamieszczone przez nosek
    staraj sie naciskac na okolice dolnej granicy "śmigiełka"quote]

    Nosek, nie wstyd Ci polecac naciskac koledze dolne granice "śmigiełka"? :hah: :hihi:
    Wiem że to strasznie głupio brzmiało, ale u mnie faktycznie to działa :D a trzymanie środka przycisku nic nie daje (tzn. naciskając srodek zamkne tylko drzwi) :] dobra już nic nie mówie bo się tylko pogrążam :what: :what:
    "With Great Power, Comes Great Responsibility"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •