To jest Styling 94 Ori felga z E65. Długo pracowałem nad tym aby zapodać max szerokość dystansów z tyłu żeby nie obcierały o nadkole przy pełnym obciążeniu. Zamówiłem najpierw w Dystomie 40mm przykręcane na tył ale obcierały opony o krawędź nadkola. Dwa razy odsyłałem i zwężali po 1,5mm za każdym razem. Po pierwszym razie jak zwężyli o 1,5mm obcierało jeszcze o nadkole plastikowe. Zostało na 37mm i to jest na 100% maksimum przy pełnym obciążeniu auta i nic nie obciera z oponą z fabrycznym rozmiarem 245/50/18. Do przodu można dać 20mm ale wiadomo ,że czym szerzej przód tym gorzej auto się prowadzi powyżej prędkości 150km/h. Mam 17mm ale wolałbym 15mm i chyba je dam troszkę o te 2mm stoczyć.
Mnie też sie podoba 20" ale stwierdziłem ,że przy takiej feldze musi być obowiązkowo auto obniżone bo inaczej wygląda jak siewnik a po drugie szkoda mi zawieszenia a jak wiadomo wahacze itp nie są tanie. W moim wieku komfort i jeszcze raz komfort bo kręgosłup nie domaga a to najważniejsze. W Phaetonie miałem 21" ale to inna bajka bo to poduszkowiec i lepiej sobie radzi ,aczkolwiek wahacze w przeciągu roku sie wysypały. Coś za coś...niestety.