Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Co z tym hamulcem?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków

    Co z tym hamulcem?

    Jak to w życiu bywa zaczęła mi szwankować kolejna rzecz w mojej Buni. Stałem sobie na światłach i nagle poczułem tak jakby włączył mi się sam ABS. Chodzi o te dziwne drżenia pod pedałem hamulca. Dziwna sprawa bo stałem w miejscu a nie hamowałem! Mam automatyczną skrzynie i zawsze jak odpalam auto to trzymam nogę na hamulcu. I wczoraj jak odpalałem to znowu poczułem te wibracje pod nogą i jakąś dziwną prace pod maską. Nie znam się na tym ale brzmiało jak praca jakiejś pompy czy jak silniczek od spryskiwaczy. Nie wiem czy ma to powiązanie ale ostatnio też zaczęły podczas jazdy zapalać mi się jednocześnie dwie żółte kontrolki od ABS i kontroli trakcji. Poświecą sobie trochę i za jakiś czas gasną. Być może ma to jakiś związek z tym hamulcem. O co w tym wszystkim chodzi? Bo już nic nie rozumiem :( Boje się żebym nie przypikował kiedyś w drzewo przez ten hamulec. mam nadzieję że to nic poważnego :/

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Być może któryś czujnik abs do wymiany. Kontrola na kompie powie Ci prawdę :)
    Gra muzyka

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków
    Jutro podpinam autko pod kompa. Mechanik wstępnie powiedział że prawdopodobnie któryś z czujników padł tak jak powiedziałeś. Komputer prawdę mi powie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •