Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Listwy Matrix vs Valtek

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków

    Listwy Matrix vs Valtek

    Mam obecnie zamontowane listwy Matrix z czego jedna mi padła. Zastanawiam się nad wymianą listew na Valteki. Jak moje matrixy były sprawne to dawały spokojnie rade z moimi 286 koniami pod maską. I teraz moje pytanie: Czy Valteki nadają się do mojego silnika V8 M60? Instalacja to AKME. Słyszałem że Valteki sa troche gorsze i boje się żeby nie było przypadkiem spadków mocy lub innych nieprzyjemnych niespodzianek w mojej buni. Prosze o szybką odpowiedź! Szykuje mi się daleki wyjazd a moja Buńka kuleje ;(

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków
    Nikos zrobiłem tak jak napisałeś: Kupiłem zestaw naprawczy, chłopaki mi zamontowali, skalibrowali autko i na gazie chodzi elegancko ale został mały problem. Jak dla mnie jesteś najlepszym specem od LPG na tym forum i w Tobie pokładam nadzieję. O co chodzi? Ano chodzi o to że jak auto jest rozgrzane to nawet nie czuc kiedy przełącza z PB na LPG, i tak powinno być. Problem polega na tym że jak samochód troche ostygnie to przełączając z benzyny na gaz potrafi albo zgasnąć albo strasznie kuleć że o mało co nie zgaśnie. Masz na to jakiś pomysł? Dzięki wielkie za pomoc

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków
    Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź Nikos ale nie rozumiem jednej rzeczy....Mówisz że mam nieodpowiedni sterownik i dlatego na nierozgrzanym silniku potrafi zgasnąć lub kuleć. Ale przecież przed uszkodzeniem listwy było wszystko wporządku czyli sterownik musiał funkcjonować prawidłowo. Czy można przywrócić więc go do porządku? Poustawiać algorytmy tak żeby działał jak kiedyś? I drugie pytanie...Ile kosztuje Stag 300? :) Pozdrawiam

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków
    Nikosiu Wariacie a ile Ty byś sobie zyczył za taką regulację? i czy oczywiście byś się tego podjął w ogóle? Chciałbym żebyś rzucił na moją Buńke własnym okiem. Studiuje w Wawie więc mógłbym podjechac do Ciebie w weekend....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •