Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: E 38

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2017
    Posty
    4
    BMW
    E 38
    Skąd
    Wlkp

    E 38

    Witam wszystkich od grudnia 2016 stałem się właścicielem e 38 z 95 5,4 Li No i auto mnie tak zafascynowało ze postanowiłem zaprzyjaźnić z nim na dłużej.
    I tak postanowiłem założyć nowe nagłośnienie w profesjonalnym warsztacie car Hifi .a obecnie zmieniam cała tapicerkę . Jak skończę wrzucę foty gotowej furki .


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Witam, ładnie wygląda, pokaż więcej zdjęć

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2017
    Posty
    4
    BMW
    E 38
    Skąd
    Wlkp
    Jak skończę robić to na pewno wkleję obecnie wymieniam skory na fotelach ,podsufitka na czarno , robię hydrografike na listwach , poprawiam elektrykę ,No i jeszcze drobne popraweczki za jakieś dwa tyg powinno być gotowe


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2017
    Posty
    4
    BMW
    E 38
    Skąd
    Wlkp

    E 38

    No w końcu mam chwile żeby dospać kilka fotek cały projekt trwał 5 miesięcy generalnie trochę trwało ;)
    Uważam ze wyszło spoko ,pewnie mogło by być lepiej ale i tak kaski pociągnęło ;)
    -wymiana podsufitki na kolor czarny
    -zmiana nagłośnienia na Głośniki Morel + końcówka extrime + skrzynia basowa w bagażniku , zmiana radia na androidowe radio dedykowane do tego modelu ( nie obeszło się bez przeróbek )
    -nałożenie warstwy hydrografiki na listwy ozdobne ,
    - zmiana podświetlania na LED wewnątrz auta
    - wymiana prószyć foteli na skore + welur
    - felgi BBS 20 i 22 całe
    - wypolerowane chromy w aucie
    -led lampy tył
    - poprawione skory czarne których nie ruszałem ,
    A wiec dodaje fotki ;)


    Jak mącie pytania śmiało piszcie pozdro










    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez RysiuMisiu ; 13-08-2017 o 19:31

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Ja mam kilka pytań/zastrzeżeń z tym, ze to moje własne zdanie.

    - radio brzydkie, i tego typu radia nie są dedykowane do e38, Chińczycy tylko tak piszą, a ty masz wersje dla X5
    - te felgi to BBS? czy Dare? no i pokaż te 22 cale bo ciekaw jestem jak to wygląda.
    - musisz chyba przód obniżyć trochę bo za duży prześwit.
    - skóra plus welur to twój pomysł? wygląda jak alkantara

    - te tylne lampy to taki led tuning ale mi się podoba i są się nie zastanawiam czy takich nie założyć, szkoda, że nie są pełne led, ale takich nie produkują
    - ile kosztowała cię hydrografika drewna w środku? bardzo fajnie to wyszło, lepiej niż nudne drewno lub okleina z allegro.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2017
    Posty
    4
    BMW
    E 38
    Skąd
    Wlkp
    Cytat Zamieszczone przez Bartos Zobacz posta
    Ja mam kilka pytań/zastrzeżeń z tym, ze to moje własne zdanie.

    - radio brzydkie, i tego typu radia nie są dedykowane do e38, Chińczycy tylko tak piszą, a ty masz wersje dla X5
    - te felgi to BBS? czy Dare? no i pokaż te 22 cale bo ciekaw jestem jak to wygląda.
    - musisz chyba przód obniżyć trochę bo za duży prześwit.
    - skóra plus welur to twój pomysł? wygląda jak alkantara

    - te tylne lampy to taki led tuning ale mi się podoba i są się nie zastanawiam czy takich nie założyć, szkoda, że nie są pełne led, ale takich nie produkują
    - ile kosztowała cię hydrografika drewna w środku? bardzo fajnie to wyszło, lepiej niż nudne drewno lub okleina z allegro.
    Projekt zakładał przede wszystkim odświerzenia wnętrza i przystosowanie go do dzisiejszych czasów komunikacji telefon samochód itp yanosik muza itp

    Cóż radio nie jest kozak gdybym dziś miał założyć jeszcze raz założył bym Alpine albo coś w tym stylu android nie chodź zbyt szybko ale za to działa janosik i to duży pozytyw a kto wie może w przyszłości zmienię jeszcze na inne .


    Felgi na wzór BBS

    No co do obniżenia tak mam to jeszcze w planie ale przez chwile skarbonkę muszę podreperować a po za tym nie bardzo wygryzłem się w temat i nie wiem której firmy amorki wybrać może coś podpowiesz


    Skóra + welur tak mój wzór stara nie za bardzo nadawała się od odświerzenia tym bardziej ze wcześniej ktoś próbował już to robić .
    A w związku z tym ze auto przygotowywane jest raczej na dalsze trasy niż jeżdżenie w niedziele stąd też welur co by było wygodnie .

    Hydrografika jakieś 500 pln jak dobrze pamietam chwile to trwało No i były jeszcze małe popraweczki ale wyszło lepiej niż dziadkowe drewno .

    Led lampy uważam za kozaki polecam rzeczywiście szkoda ze nie robią całych w led było by super .







    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Co do amortyzatorów ro ja mam EDC więc nigdy nie wymieniałem, ale jakbyś miał zakładać dobrze i na długo to Sachs (szły na pierwszy montaż)lub Bilstein. Chociaż powiem Ci, że są osoby które zakładają tanie Maxgear lub GH i nie narzekają, jeżdżą długo i piszą że jest OK.

    Jak ja bym miał zwykłe amortyzatory to sądzę, że na próbę założyłbym te tanie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •