Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Witam Wszystkich :)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2017
    Posty
    4
    BMW
    e39 520; Eclipse 2G
    Skąd
    Czaplinek

    Post Witam Wszystkich :)

    Chciałbym Wszystkich przywitać :) Mam na imię Adrian, pochodzę z Czaplinka. Jako człowiek długo związany z motoryzacją nie omieszkałem do Was dołączyć bo na mojej życiowej drodze musi się pojawić takie auto jak Bmw 7 e65 (2001-2004).
    Na co dzień jeżdżę Bmw e39 520i, na weekendy Mitsubishi Eclipse 2G, jednak jak już wspomniałem wcześniej chce mieć e65 dlatego to będzie następca e39. Mam nadzieje ze znajdę tutaj wiele informacji bo jak wiadomo każde forum jest skarbnica wiedzy. moje poszukiwana będą się skupiały na e65 przed liftem i tylko benzynowy silnik 3,5 (może być elpidżi).
    Pozdrawiam Wszystkich i liczę na owocną współpracę :)

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Siemano
    Pokaż te Twoje fury
    Dlaczego tylko 3,5 jak to jest ten sam silnik co 4.4 i te same kłopoty. Spalanie też takie samo a mocy mniej więc jak juz sie zdecydowałeś na N62 to szukaj 4,4.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2017
    Posty
    4
    BMW
    e39 520; Eclipse 2G
    Skąd
    Czaplinek
    Mam nadzieje że nie zostanę zaraz zbanowany by w drugim poście odrazu wrzucać zdjęcia aut ;) Sam jestem Administratorem na Mitsubishi Eclipse Klub Polska i wiem jak Administracja na takie sprawy patrzy :D
    Co do 3,5 to w sumie nie wiem dlaczego, jakoś mi się wkręcił ten akurat silnik, taki pomiędzy :) bo diesle nie wchodza w gre w ogóle, mimo iż mam zamiar robić troche kilometrów 7 to jednak wole benzynę ;)
    Wiem że 7 to już inny świat, wiem tez że znalezienie dobrego modelu może graniczyć cudem ( znajomy szukał rok a finalnie ściągnął z DE), będę też szukał modelu bez pneumatyki bo z tego co się zdążyłem zorientować to można taką znaleźć ;)
    a to moje aktualne samochody ;)



    Ostatnio edytowane przez Trzcina ; 26-03-2017 o 19:23

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ARIE(L)
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    397
    BMW
    BMW E66 - 750 LI, FORD TRANSIT 2.0 ECOBOOST
    Skąd
    DROBIN
    Witam i będę kibicował w znalezieniu odpowiedniego auta bo sam przesiadłem się na e66 z e39 2.0i i też posiadam e66 bez pneumatyki.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    607
    BMW
    750ia, CL600
    Skąd
    B-B
    w e65 trzeba ladowac kase, czy kupisz drogo czy tanio
    jak jezdzisz to bedziesz mial wydatki

    wiec nie ma sensu oszczedzac i brac 3.5 bo te oszczednosci w paliwie to pikus przy kosztach na ogolny serwis

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2017
    Posty
    4
    BMW
    e39 520; Eclipse 2G
    Skąd
    Czaplinek
    Dzięki za kciuki ;) mam nadzieje że szybko odczuję tą radość co Ty przesiadając się z e39 na e65 ;)

    Co do utrzymania to wiem że nie jest to mały koszt, ale licze na to że jest to wdzięczne auto jeżeli na bieżąco się o nie dba, a czy mnie przerośnie to się okaże w praktyce :)

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Eclipse .....kiedyś o niej marzyłem. Byłem bliski kupna ,a aaaaa a potem mi przeszło. Twoja ładna. Ma klimat. E39 miałem ze cztery sztuki to już mnie nie rajcuje
    Nie słuchaj bzdur ,że do każdej E65 trzeba ładować non-stop kasę. Jak kupisz naprawdę zadbane auto od kogoś co miał pojęcie czym jezdzi to koszta nie są znów takie przerażające. Jak kupisz zaniedbanego strucla to studnia bez dna. Przeczytaj ten temat cały i obowiazkowo.....bedziesz duzo mądrzejszy http://7er.pl/showthread.php/17695-K...wskaz%C3%B3wki

Podobne wątki

  1. [E65/66] Witam wszystkich
    Przez allegropower w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-12-2015, 10:51
  2. [E38] Witam wszystkich :)
    Przez Piecuszka w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-11-2015, 10:35
  3. [E38] witam wszystkich :)
    Przez Maciek1 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 16-06-2013, 13:37
  4. [E65/66] Witam wszystkich
    Przez jaco77 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-04-2012, 13:45
  5. [E38] Witam wszystkich:)
    Przez arcade90 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-03-2012, 16:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •