Witam serdecznie, prawdopodobnie szykuje się u mnie wymiana uszczelek głowicy w mojej 7er. Padła lewa strona a raczej zrobił sie przedmuch między 9 i 10 cylindrem. Zastanawiam się czy nie zrzucić od razu prawej strony i zrobić wszstko kompleksowo. Czy robił ktoś z Was tę operację w 5.4b? na jakie trudności mogę napotkać prócz tragicznego dostępu ;) najbardziej obawiam się kanału wodnego łączącego dwie głowice od strony ściany grodziowej. Macie jakiś manual co do ustawienia rozrżądu lub samej wymiany głowic z jakiejś strony na necie? Czy ktoś stosował uszczelki głowicy Ajusa? przyznam szczerze że w warsztacie zawsze klientom zakładam uszczelki z "Victor Reinz" natomiast słyszałem pozytywne opinie odnośnie Ajusy a cena jest korzystna. Znalazłem jeszcze dodatkowo taki zestaw uszczelek góry silnika z Ajusy, czy orientujecie sie co zawiera dokładnie? nigdzie nie mogę znaleźć rozpiski http://www.iparts.pl/czesc/zestaw-uszcz ... 07900.html Wszelakie sugestie mile widziane odnosnie tej operacji ;)