Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 80

Wątek: CZY SIĘ BOICIE JAK WIDZICIE E32 KOŁO WAS????????

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW

    CZY SIĘ BOICIE JAK WIDZICIE E32 KOŁO WAS????????

    Mam pytanie do kolegów którzy posiadają nowsze modele od e32.
    Czy faktycznie jest tak że jak widzicie e32 to pierwsze co macie na myśli to to czy zaraz sie rozleci ,albo koło mu odpadnie?
    Do takiego pytania skłoniły mnie różne materiały z internetu których nawet nie muszę wam przytaczać bo na pewno je znacie.Nawet jeden z naszych kolegów z forum stwierdził że dział e32 powinien być zablokowany ,ale domyślam się że ADMIN zajął się tak jak należy tą sprawą .

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Nie bierz do głowy to co ludzie piszą ....

    A co myślę jak widzę E32 ... Jeśli autko jest w stanie (wzrokowo) lepszym niż po spotkaniu przystankiem autobusowym - to nie ma problemu ...

    E32 to jeszcze autko jak na swój wiek które tak bardzo się nie rozsypuje ... poszukaj Fiata w wieku swojego auta ... wtedy pomyśl co się rozsypuje :P

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW
    tak zgadzam się. ale to jak to jest? jak nie mam kasy na auto za 20tys to musze jezdzic autobusem? jeżdze w pracy rocznym iveco busem i mam zrobione 200000 tys km i widze co sie z nim dzieje, ale widze bmw swoje ktore ma wiecej najechane ale elementy jezdne mam w lepszym stanie.wiec na moje nie rok produkcji ale stan techniczny sie liczy. moze sie myle?

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Kolego stan techniczny zawsze się liczy - ja nie mogę czymś jeździć gdzie słyszę jak coś w zawiasie stuka .... Ale auto takie jak E32 ocenisz najpierw wzrokowo i jeśli widać ,że to zakapior to faktycznie strach się bać czasami ( tak jak to jest z wiekowymi golfami 3 czy innymi fiatami) Wiele aut wykonanych jest zdecydowanie słabiej niż Bmw ... Dlatego oceniasz wzrokowo czy auta się boisz czy nie ... z chodnika nie widać czy coś w zawiasie puka ...

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW
    tez tak myśle i wole jezdzic moim e32 i sprawnym technicznie niz nowszym rozje......itd choc i taki tez jest drogi. a tak przy okazji to pozdrawiam BIALYSTOK bo jestem tam co srodę swoim iveco w galerji cerfur (sory ale tego to nie umiem napisać).

  6. #6
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Który Carrefour ?? Jak to ten nowy koło kościoła to jesteś 300m od mojego domu :P

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW
    a tak ten nowy . jezdze tam do aligatora

  8. #8
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    No to kiedyś się stykniemy na kilka chwil pogadania :)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW
    pewnie ze tak , jestem za!!!!!!!!

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska

    Re: CZY SIĘ BOICIE JAK WIDZICIE E32 KOŁO WAS????????

    Cytat Zamieszczone przez m.r.77.bmw
    Nawet jeden z naszych kolegów z forum stwierdził że dział e32 powinien być zablokowany ,ale domyślam się że ADMIN zajął się tak jak należy tą sprawą .
    to nie moj kolega ;D wszystko zalezy od stanu technicznego. przyznam ze widzialem kilka zajechanych e32 i nie wygladalo to ciekawie. e 38 tez zdazaja sie w oplakanym stanie tak jak ta igielka http://moto.allegro.pl/item586934756...e38_tanio.html

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •