Problem zdiagnozowany i rozwiązany, przez rozładowany lub odłączony akumulator wysypał sie moduł którego nazwa wyleciała mi z głowy, znajduje się gdzieś w desce pod wyświetlaczem. Zaprogramowany na nowo i wszystko gra i trąbi.