Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Wiosna w Krakowie

  1. #21
    ???
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Olo
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    211
    BMW
    było e38 v8, e32 V8 obecnie e65 730d, e39 530i Indywidual
    Skąd
    Kraków
    Mirus Wiktor zadzwonil do mnie i po 5 minutkach juz byl z ekipa :) a ze ja bylem przygotowany ( pol dnia zajelo zalozenie letnich kapci i wycackanie mojego malenstwa) wiec to byl takie spontaniczny wypad w plener porobic fotki ;D co prawda pogoda sie poprawia wiec trzeba sie ustawic wieksza poludniowa ekipa i to juz nie tylko na fotki :P

  3. #23
    Vip Vip Awatar tiron
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    760
    BMW
    E38 750IA ACS INDIVIDUAL, E31 850CSI pakiet,manual :)
    Skąd
    Nowy Targ
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    ???
    bo widocznie nie mają Twojego nr tel ;)
    740 e38 NA CZĘŚCI...czas na zmiany :D

  4. #24
    Wydawało mi się że mają. No nieważne. Jak tylko pogoda zrobi się nieco bardziej przystępna i stabilna to trzeba się będzie znowu zorganizować większym składem. Myślę że z nadejściem wiosny można by zorganizować jakieś grilowanie. Ja już rozpocząłem sezon dobry miesiąc temu :D
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  5. #25
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    No fotki przednie...

    Ale ja też jak Jey się czuję pominięty....pewnie przez to moje e32 i brak ringów ;D

    ---------------
    a tak swoją drogą - jak dobrze pójdzie to na przełomie maj/czerwic zrobie zajebistego grilla z pewnej okazji - Roberto wie za co będziemy pić - ale na razie cicho sza
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  6. #26
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Koledzy spokojnie :) mamy Wasze numery :D nie dzwoniliśmy tylko dlatego, że to był super szybki mikrolokalny spot ;) trzech jego uczestników mieszka 100 metrów od siebie a czwarty (Olo) mieszka jakieś 300 metrów od miejsca w którym myłem auto także wszystko rozegrało się na małej przestrzeni ;)

    Bardzo mnie cieszy fakt, że tak dużo osób jest zainteresowanych takimi spotkaniami także myślę, że śmiało można się umówić w któryś weekend w godzinach wieczornych (żeby tylko pogoda dopisała) i zrobić jakąś sesję zarówno przy świetle dziennym jak i po zmroku :P ale ten temat omówmy w odpowiednim dziale :D
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    244
    BMW
    E38 740
    Skąd
    Kraków
    pogubili nasze numery i tyle....

    wtedy jak wy byliści na jednej górce ja byłem na drugiej po stronie północnej :P


    Kiedy kończy się kultura? Wraz z ostatnim pociągiem do Krakowa :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •