Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: licznik

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    14
    BMW
    745ia
    Skąd
    anglia

    Post licznik

    Witam panowie! jest może ktoś chętny do pomocy? pacjent e65 730d 2004rok problem z licznikiem,w okienku na dole gdzie powinien być przebieg były same 999999,a teraz wywala speedometer display fault czyli ze nie wyświetli i dupa,auto update zrobiony licznika nie dało rady zrobić w ista d wiec zrobiłem go przez winkfp i nie było problemu ale nie naprawiło to licznika,no i od tego są inne problemy:wszystkie serwisy nic nie idzie skasować. POMOŻE KTOŚ!!!!!!!!!!!!!

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Licznik trzeba otworzyć i kość gdzie zapisany jest przebieg i numer VIN na nowo zaprogramować lub wymienić
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar wu.pe
    Dołączył
    Jan 2023
    Posty
    12
    BMW
    E66 730d
    Skąd
    Opole
    Odświeżam temat, żeby nie zakładać nowego wątku:

    Auto ma cofnięty zegar, chciałbym zweryfikować jaki jest jego przebieg rzeczywisty (jeśli jest opcja zczytania tego z któregoś z modułów) i zaaktualizować licznik tak jak ma być.

    Ktoś, coś?

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    646
    BMW
    F01 750d RWD
    Skąd
    ...
    A co mowi cepik i histori w aso? Bez problemu da sie ogarnac tylko nie w minute. Do operacji na liczniku trzeba go wyjac i rozebrac troche

  5. #5
    Początkujący Użytkownik Awatar wu.pe
    Dołączył
    Jan 2023
    Posty
    12
    BMW
    E66 730d
    Skąd
    Opole
    W Polsce wszystko pasuje ale auto pochodzi z Belgii i tam zostało grubo ponad 200tyś skręcone...

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez wu.pe Zobacz posta
    Odświeżam temat, żeby nie zakładać nowego wątku:

    Auto ma cofnięty zegar, chciałbym zweryfikować jaki jest jego przebieg rzeczywisty (jeśli jest opcja zczytania tego z któregoś z modułów) i zaaktualizować licznik tak jak ma być.

    Ktoś, coś?
    Podeślij VIN, to mogę sprawdzić w KASIO jakieś informacje na temat przebiegu. Jeśli coś w ogóle będzie.

    Co do zmiany przebiegu, to licznik lub CAS do modyfikacji. Po kodowaniu, przejmowany jest wyższy przebieg
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar wu.pe
    Dołączył
    Jan 2023
    Posty
    12
    BMW
    E66 730d
    Skąd
    Opole
    Cytat Zamieszczone przez SkeYT Zobacz posta
    A co mowi cepik i histori w aso? Bez problemu da sie ogarnac tylko nie w minute. Do operacji na liczniku trzeba go wyjac i rozebrac troche
    Robisz takie tematy kolego?

  8. #8
    Początkujący Użytkownik Awatar wu.pe
    Dołączył
    Jan 2023
    Posty
    12
    BMW
    E66 730d
    Skąd
    Opole
    Cytat Zamieszczone przez cursor Zobacz posta
    Podeślij VIN, to mogę sprawdzić w KASIO jakieś informacje na temat przebiegu. Jeśli coś w ogóle będzie.

    Co do zmiany przebiegu, to licznik lub CAS do modyfikacji. Po kodowaniu, przejmowany jest wyższy przebieg
    Albo Ty cursor? Ptaszki ćwierkają, że dobry magik z Ciebie.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    205
    BMW
    brak
    Skąd
    warszawa

    Post

    Cytat Zamieszczone przez wu.pe Zobacz posta
    W Polsce wszystko pasuje ale auto pochodzi z Belgii i tam zostało grubo ponad 200tyś skręcone...
    W Belgii funkcjonuje CARPASS, certyfikat z potwierdzeniem przebiegu. Sprawdz na stronie https://www.car-pass.be/en/about-car-pass czy jest dostepny dla twojego auta - bedziesz mial wszystko jak na dloni.

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar wu.pe
    Dołączył
    Jan 2023
    Posty
    12
    BMW
    E66 730d
    Skąd
    Opole
    Cytat Zamieszczone przez gabel Zobacz posta
    W Belgii funkcjonuje CARPASS, certyfikat z potwierdzeniem przebiegu. Sprawdz na stronie https://www.car-pass.be/en/about-car-pass czy jest dostepny dla twojego auta - bedziesz mial wszystko jak na dloni.
    Tzn ja juz kwestie przebiegu belgijskiego mam sprawdzoną. Chodzi mi teraz o to, żeby licznik wskazywał w miare oryginalny stan.

Podobne wątki

  1. [elektronika] Licznik e38
    Przez robert1903 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 27-04-2015, 21:23
  2. [elektryka] Licznik:C
    Przez piter7898 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-12-2014, 14:20
  3. [elektronika] E38 - licznik
    Przez robert1903 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-05-2014, 00:27
  4. Licznik
    Przez walczaktomasz w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-09-2008, 00:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •