Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: KERS w F1

  1. #1
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI

    KERS w F1

    XXX ZABRANIAM ROZPOWSZECHNIANIA WSZELKICH MOICH INSTRUKCJI I PORAD w ZWIAZKU Z POSTAWA ADMINISTRACJI WOBEC OSOB MI BLISKICH!!
    Ostatnio edytowane przez radoshb ; 24-12-2010 o 18:21 Powód: XXX ZABRANIAM ROZPOWSZECHNIANIA WSZELKICH MOICH INSTRUKCJI I PORAD w ZWIAZKU Z POSTAWA ADMINISTRACJI WOBEC OSOB MI BLISKICH!!
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  2. #2
    7ka
    Gość
    jak widac to lipa... Robert nie ma tego a jezdzi swietnie

    pare samochodow z tym systemem beda poza pierwsza 10...

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Po co to komu ??

    Za kilka lat jak nie zabronia wstępu dla elektroniki w F1 samochodem będzie kierował jakiś mechanik z boksów jak na gierce ...
    Wyścigi były w latach 50 i 60-tych gdy śmigali bez pasów , nie byli oklejeni papą , a z ochotony ciała mieli rękawiczki i okulary ... no i wtedy było widac kto panuje nad autem bo nie było "elektronicznej niani"

  4. #4
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    jak widac to lipa... Robert nie ma tego a jezdzi swietnie

    pare samochodow z tym systemem beda poza pierwsza 10...
    :) to nie żadna lipa tylko umiejętności roberta :)

    KERS daje sporą przewagę ale też waży. Minimalna waga bolidu z kierowcą to 605kg (albo 615kg) Większość kierowców wraz z bolidem i KERS nieznacznie przekracza tą wagę podejrzewam że ok 10-20kg. Robert bez tego systemu waży zapewne 605-610kg, czyli będzie lżejszy od konkurencji o jakieś 15-20 kg, czyli mniej więcej tyle ile waży 25 litrów paliwa, które wystarcza na ok 6 okrążeń. A każdy wie jaką przewagę daje lżejsze auto. Gdy weźmiemy pod uwagę sposób jazdy Roberta który jest płynny, bez błędów możemy liczyć na to że uda mu się wygrywać bez KERS. Jego wygrane będą nudne bo nie ma on szans w bezpośredniej walce z autami z zamontowanym KERS ale strategia i dobra jazda mogą mu pozwolić na odnoszenie sukcesów
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #5
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    Po co to komu ??

    Za kilka lat jak nie zabronia wstępu dla elektroniki w F1 samochodem będzie kierował jakiś mechanik z boksów jak na gierce ...
    Wyścigi były w latach 50 i 60-tych gdy śmigali bez pasów , nie byli oklejeni papą , a z ochotony ciała mieli rękawiczki i okulary
    dla mnie nie było przyjemne oglądanie jak ginie kierowca za kierowcą to chyba że Ciebie to kręciło :(

    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    ... no i wtedy było widac kto panuje nad autem bo nie było "elektronicznej niani"
    nie wiem czy interesujesz się tak na prawdę F1 ale już 2 sezon nie ma w bolidach elektroniki. A więc na wielki szacunek zasługują umiejętności tych kierowców za to jak potrafią panować nad maszynami które mają 800KM :) a że nie zawsze się im udaje to mamy widowiskowy spektakl jak np jazda Masy w zeszłym sezonie, ten koleś miał chyba najwięcej nieudanych zakrętów w szczególności w Monaco :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #6
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Elektroniki powiadasz ... niech teraz zabronią ogrzewania opon kocami :)

    A czy śmierć mnie kręciła - NIE ... Poprostu wyścig to był wyścig i trzeba było napierać i walczyć ,a nie tak jak teraz - zespół każe puścić i dupa ... Takie ganianie mnie nie interesuje ...

  7. #7
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    Elektroniki powiadasz ... niech teraz zabronią ogrzewania opon kocami :)
    Od przyszłego sezonu ;) miało być od tego ale coś tam coś tam i będzie od 2010
    W sumie to nie wiem czy nie jest to zabronione podczas wyścigu. Ogrzewają je chyba tylko podczas wyjazdu po raz pierwszy na tor ale głowy nie daję bo na prawdę namieszali w tym roku z przepisami. Wiele zapisów było już oficjalnie a później jednak nie było :/ hałas o to jest już od strony kibiców jak i samych kierowców, że robią mętlik :(

    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    A czy śmierć mnie kręciła - NIE ... Poprostu wyścig to był wyścig i trzeba było napierać i walczyć ,a nie tak jak teraz - zespół każe puścić i XXX ... Takie ganianie mnie nie interesuje ...
    Czy ja wiem oficjalnie nie ma takich rzeczy. ogólnie dzisiaj trzeba być sympatykiem sportu i być w tym świecie na bieżąco, jak się przyjrzeć bliżej nie jest to sport liniowy a wręcz bardzo ciekawy ;)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    323
    BMW
    745iLi320i
    Skąd
    Murowana Goślina
    No i Robert pojechał... :D chyba vettel jak zobaczył petronas po prawej to przez przypadek nacisnął ten kers... :P

    Wydaje mi się, że kierowcy dopiero uczą sietego wynalazku w wyscigu... to potężna różnica... latać na czas i używać tego przy wyprzedzaniu.

    Wyscig świetny... no i Brown dał popalić wszystkim z poprzedniego sezonu :D

  9. #9
    7ka
    Gość
    kurde ciezko powiedziec czy ten KERS jest taki zly... (wydaje mi sie ze moze byc to niezly pomysl,zbyt wczesnie ocenilem go moze... )

    ale jak widac Robert radzi sobie i bez niego... pytanie czy te 30kg i doladowanie (chwilowe) byloby porazka a moze i dobrym pomyslem

    wydaje mi sie ze z biegiem czasu cos wymysla specjalnego dla niego ...bo przeciez BMW to swietna firma ;)

  10. #10
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    kurde ciezko powiedziec czy ten KERS jest taki zly... (wydaje mi sie ze moze byc to niezly pomysl,zbyt wczesnie ocenilem go moze... )
    No wiesz z tego jeszcze trzeba umieć korzystać, przy GP Australii 2 razy zauważyłem jak ktoś tego używa (widok z wnętrza bolidu)
    Pierwszym był Hamilton i totalny brak taktu i wyczucia, śmiać mi się chciało zrobił to tak żałośnie.
    Drugim chyba Trulli (na 90% on) i zrobił to rewelacyjnie było widać jak dużo to daje gdy się wie jak z tego kożystać

    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    wydaje mi sie ze z biegiem czasu cos wymysla specjalnego dla niego ...bo przeciez BMW to swietna firma ;)
    Ja też mam taką nadzieję, że w przerwie przed przyjazdem cyrku F1 do europy, FIA podejmie decyzję o podniesieniu zdziebko wagi minimalnej bolidu. Za dużo nie mogą bo pewnie okazało by się, że auta by musiały być mocno przebudowane a co za tym idzie masa testów na które nie ma czasu i których nie przewidują tego roczne przepisy.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •