Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: katalizatory do 750

  1. #1
    maculicauda
    Gość

    katalizatory do 750

    jak w temacie robie z dwóch 750 jedną w bardzo dobrym stanie i nie mogę dostać katalizatorów te które kupiłem na allegro to sa do niczego facet wysłał inne niż na zdjęciach a auto stoi pomocy ?

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Kolego wrzucaj fotki tego co robisz i jak wyglądają te połówki - podczas składania możesz dobrą fotorelację zrobić :) Trzymam kciuki za materiały :)

  3. #3
    Tak naprawde to 750 E32 nie potrzebuje katalizatorow - i tak bedzie dobrze chodzic. Ale skoro budujesz sobie wozek na 100% oryginalny i bez polsrodkow, to warto sie rozejrzec.

    Moje zdanie jest takie, ze smialo mozesz pominac katalizatory

    Daj prosze fotki (jek Neuf pisze) bo - nie powiem - uwielbiam model E32
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  4. #4
    maculicauda
    Gość
    bez katalizatorów jest zaglosno. ciesze sie bardzo bo mam nowy wał i amory środek cały zrobiony jest super a jeszcze skrzynia wymieniona zdjecia beda w przyszłym tygodniu pozdrawiam

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    59
    BMW
    E38 750iL
    Skąd
    Łódź
    Katalizatory nie są od tego, żeby były potrzebne czy nie. Jeżeli auto jest zaprojektowane z katalizatorami (były m70 bez oryginalnie) to ma je mieć i koniec. Moim zdaniem powinieneś się rozejrzeć za czymś z Anglii, ewentualnie poszukać w DE. W Polsce masz małe szanse na zakup sensownych katów, z drugiej strony, jak składasz taką perełkę to może do dealera ??.
    626 KM i 1010 Nm ....

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    brak katalizatorów w m70 to DRUCIARSTWO, obciach i trucicielstwo


    w zeszłym tygodniu kolega sprzedał cały kompletny wydech od 750iL od kolektorów po końcówki za 900 pln nie widzę więc potrzeby szukania czegokolwiek za granicą ani tym bardziej zachodzenia w głowe "a co by tu zrobić"
    Czarne e32 w benzynie!


  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    59
    BMW
    E38 750iL
    Skąd
    Łódź
    Nie koniecznie druciarstwo. Były egzemplarze wychodzące z fabryki, który oryginalnie nie posiadały katalizatorów, jednak nie była to jedyna różnica. Nie będę teraz wnikał w szczegóły, ale rozwiązanie jest proste, jeżeli auto miało katalizatory jak wychodziło z fabryki, to także je załóż. Proste.
    626 KM i 1010 Nm ....

  8. #8
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Przeglądałem ostatnio alledrogo i widziałem katy do 750 za chyba 500zł więc nie ma takej tragedii ;)

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez rosa
    Były egzemplarze wychodzące z fabryki, który oryginalnie nie posiadały katalizatorów, jednak nie była to jedyna różnica..
    M70 - szczerze wątpię - podaj źródło tej informacji a z pewnością stanie się bardziej wiarygodna
    Czarne e32 w benzynie!


  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    59
    BMW
    E38 750iL
    Skąd
    Łódź
    Ósemka, którą mam zamiar zakupić ma właśnie taką opcję. Jest to zakodowane w VINie pojazdu. Możesz sobie sprawdzić, S199A - EQUIPMENT FOR LEADED FUEL - Brak katalizatora, VIN pojazdu : CB06391. Oczywiście silnik M70. Pozdrawiam.
    626 KM i 1010 Nm ....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •