Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 46

Wątek: ANALFABETYZM SIĘ SZERZY!!!!

  1. #1
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City

    ANALFABETYZM SIĘ SZERZY!!!!

    http://poboczem.pl/news/ma-ruwniesz-zimuwki,1281726

    TAKICH PERELEK JEST NIESTETY CORAZ WIECEJ

    i to mnie osobiscie przeraza ze jeszcze moment a jeden z drugim nie beda umieli sie podpisac ale beda umieli przerobic z 3 aut na jedno oczywiscie jak to wyglada to widzimy czasem :razz:
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Ja naliczyłem brak trzech przecinków oraz jednej kropki i dużej literki. :P Bez urazy ;)

    Cytat Zamieszczone przez ADASIO
    i to mnie osobiscie przeraza, ze jeszcze moment, a jeden z drugim nie beda umieli sie podpisac, ale beda umieli przerobic z 3 aut na jedno. Oczywiscie jak to wyglada to widzimy czasem :razz:
    Jest to przerażające. To fakt.

    W dzisiejszych czasach, gdy uczeń ma problemy z ortografią zapisuje się go do lekarza i orzeka dyslekcję :razz:

    Druga sprawa to wszechobecny język internetu i sms, który wprowadza do słownika dziwne, niezrozumiałe zwroty. Dla młodej, nie "ukształtowanej" ortograficznie osoby to bardzo szkodliwe :]
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tomahawk
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    287
    BMW
    E32 740i
    Skąd
    Poznań
    Poziom edukacji autora ogloszenia zakonczyl sie zapewne na 3klasie szkoly podstawowej. Czytajac takie ogloszenie az rece opadaja. Zgadzam sie ANALFABETYZM SIE SZERZY!!!!
    EX:
    E34 524TD
    E32 730i
    E32 750IL
    Wiele serc jedno bicie - seria 7 ponad zycie!

  4. #4
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    radoshb ale ciśniesz :D ja też czasami z rozpędu zapominam całkowicie o interpunkcji musisz mi i paru kolegom to wybaczyć :) ważne, że staram się pisać poprawnie polskimi literami to już dla mnie duży wyczyn ;)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #5
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    radoshb ale ciśniesz :D ja też czasami z rozpędu zapominam całkowicie o interpunkcji musisz mi i paru kolegom to wybaczyć :) ważne, że staram się pisać poprawnie polskimi literami to już dla mnie duży wyczyn ;)
    Jak pewnie zuważyliście caly post jest z przymróżeniem oka ;)

    W mysl zasady: Zacznijmy od siebie!! :D

    Sam nie raz mam wątpliwości co do pisowni i wielokrotnie sam walnę BYKA. :razz:

    Walczmy z tym! Zapanujmy na tym "rozpędem"! :)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  6. #6
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Na tym forum zaczynanie zdania z dużej litery i używanie znaków interpunkcyjnych jest w dobrym tonie !!! Świadczy o klasie autora i jego wysokiej kulturze osobistej. A dostępna powszechnie funkcja "edytuj" ma pomagać w usuwaniu pomyłek zdarzających się wszystkim.
    Gra muzyka

  7. #7
    Dokładnie. Ja przed wysłaniem czytam sobie wszystko jeszcze raz na spokojnie, ale jakoś w tym okienku umyka czasami to i owo. Dla tego jak post się wyśle to dla pewności jeszcze raz na niego zerkam i poprawiam ewentualne błędy. A gdyby teraz mi się coś przytrafiło to wybaczcie, ale jestem po kilku głębszych :D

    Adasio co ty na jakiejś pakistańskiej klawiaturze piszesz że pogubiłeś wszystkie ogonki i kropeczki? ;)
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    tylko po co dwa u,ó albo ż,rz czy to cos zmienia w wymowie? ludzmi z lasu nie jestesmy pisac i czytac kazdy umie (jeden lepiej inny gorzej) profesorem miodkiem nikt nie jest wiec dajmy sobie na luz

  9. #9
    Ale jak człowiek się przyzwyczai (nauczy za młodu) jak co poprawnie pisać, to potem na prawdę ciężko się czyta jak ktoś pisze "chamólce",a do tego sadzi wywód na 15 linijek bez grama znaków interpunkcyjnych. Mi to osobiście przeszkadza. Tak jak napisał Wojtek- błąd może zdarzyć się każdemu, dla tego ja również polecam czytanie swoich postów przed wysłaniem. A nawet jak ktoś zgubi ogonek w "ą" to tragedia się nie stanie, ale wypowiedziom w takim stylu jak ta o Calibrze mówię NIE.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  10. #10
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    ja też miałem z tym problemy kilka lat przed gg zrujnowało mój poziom wypowiedzi i prawidłowej pisowni. Na szczęście jest już forum i firefox który bardzo mi pomógł znów pisać poprawnie. Dzięki temu pisanie dokumentów w firmie nie sprawia mi problemów a world rzadko kiedy mnie poprawia :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •