Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46

Wątek: ANALFABETYZM SIĘ SZERZY!!!!

  1. #41
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Cytat Zamieszczone przez m.r.77.bmw
    Za to ja to powinienem mieć przesrane za błędy chociaż akurat teraz się trochę staram. :D
    To jak piszesz świadczy o tobie ...

  2. #42
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW
    To jak piszesz świadczy o tobie ...

    to dałem plamę ........ ;D

  3. #43
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    A Ja osobiście jestem niezłym przykładem DYSLEKTYKA i DYSGRAFIKA zdiagnozowane u specjalisty :x
    Oczywiście jest to zaniedbanie z mojej strony(mało czytania). Ale są przypadki niereformowalne tak jak ja(pisząc z głowy sadzę byk za bykiem chociaż 10minut wcześniej widziałem pisownię poprawną danego wyraz)
    A poza tym uważam, że EDUKACJA w naszych szkołach zeszła na PSY. Uczą nasze dzieci rzeczy które w życiu nie będą Im potrzebne nawet w 1%. Zamiast stawiać na pomysłowość, spryt i inteligentne oraz rozumne rozwiązywanie problemów a także rozwijanie manualnych zdolności to nękają dzieciaki niepotrzebnymi regułkami
    Dobrym przykładem jest program który lubię oglądać
    "Czy jesteś mądrzejszy od 5-to klasisty?" Ja nie jestem! Pytania które tam są zadawane to jakaś masakra!!! :D

  4. #44
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW
    Tu się zgodzę z Jack . Syn chodzi do przedszkola i ma taki materiał jaki ja miałem w podstawówce

  5. #45
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    moim zdaniem kultura dopiero wychodzi po wodce.
    I tu się z Tobą zgodzę ;D Znam wielu "inteligentów", którzy po flaszce przebijają 90% meneli...

  6. #46
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez tristeza
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    moim zdaniem kultura dopiero wychodzi po wodce.
    I tu się z Tobą zgodzę ;D Znam wielu "inteligentów", którzy po flaszce przebijają 90% meneli...
    Potwierdzam, ale czasami nie trzeba czekac na takie rozluźnienie, by zauważyć różnice na pokaz na ulicy - i - normalnie w cieniu :razz:

    I niestety moralność narodowa podupada. Wielu ludzi nie potrafi się poprawnie wysłowić, nie mówiąc już o umiejętność poprawnego skledenia prostego (podstawowego) pisma urzędowego /nawet przez część urzędników/
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •