Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [ elektryka] prawa szyba przestala dzialac oraz zwarcie na p

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    26
    BMW
    e36 325i
    Skąd
    Jarocin

    [ elektryka] prawa szyba przestala dzialac oraz zwarcie na p

    Czesc,sluchajcie w mojej e32 przestala dzialac prawa szyba dzwi przednich jak kupowalem to dzialala pozniej tez a na dzien dzisiejszy nie ,z spraw ktore sprawdzilem to podmienilem silownik i bez zmian ,potem wlaczniki(guziki) nadal nic,modul komfortu tez bez zmian wkoncu rece mi opadly i nie wiem gdzie juz szukac :| pozostale szyby dzialaja bez zastrzezen.
    Gdzie szukac przyczyny??

    No i tez zostala mi jeszcze jedna mala awaria ale to bylo od samego poczatku uwalone mianowicie jak chce wlozyc bezpiecznik sprawny(nr 28) to zaraz sie przepala gdzies mam zwarcie w tych fotelach i nie bardzo wiem jak to zlokalizowac??
    Potrzebowal bym jakis wskazowek ale najbardziej by mi zalezlo na tej szybie.
    Pozdro
    Bmw e34 525 Touring

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    223
    BMW
    e32 735iL
    Skąd
    Kraków
    Witaj , sprawdż czy masz napięcie na wejściu na silnik tej szyby, jeżeli nie to połączenie /kostkę/ na słupku ,miałem podobną sytuacje /lekko nie stykała/ i to było to.

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,949
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Co do szyby, to sprawdź jak mówi Marek.

    A odnośnie siedzenia, to myślę, że coś się przyfajczyło i robi zwarcie w samym siedzeniu.
    Z drugiej strony to może lepiej że Ci teraz bezpiecznik puknął i nie ma tam prądu - wadą tu jest, że siedzenia są pod prądem cały czas, nawet jak auto zamknięte na parkingu/garażu.

    Znam osobiście numer, że gościowi w e32 w nocy się sfajczyło siedzenie kierowcy, potem musiał czyścić wnętrze i szyby z sadzy i tp. i wymienił całe wnętrze (na jego szczęście miał AC, więc nie zabolał go portfel).
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    26
    BMW
    e36 325i
    Skąd
    Jarocin
    dzieki za podpowiedz sprawdze to jak najszybciej, co do foteli to poprostu nie mge wsadzic bezpiecznika odrazu sie pali skubany:/ szkoda ze to nie dziala wkoncu fajny bajer,chodz ja sie juz przywyczailem do wsiadania na zimna skore :)Powiedzcie mi co przewaznie w takich fotelach pada ze jest zwara cos z ta mata grzewcza i ile roboty aby sie do niej dostac??
    jeszcze raz dzieki za odp.
    Bmw e34 525 Touring

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    26
    BMW
    e36 325i
    Skąd
    Jarocin
    Witam po przerwie jak sie wstepnie okazalo to palil sie ciagle bezpiecznik nr 26 a przyczyna byla tylna zapalniczka przelozylem z drugiej i po problemie,szybe juz tez zrobilem przeciely sie kable w kostce dzwi przy tej gumie wszystko juz dziala az milo dzieki za podpowiedzi :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
    pozdro
    Bmw e34 525 Touring

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •