Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Problemik "mały"

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice

    Problemik "mały"

    Witam. Mam prarę problemów z nowonabytym e38 98' 735i + gaz Kiepskiego dość ma kopa, pracuje jakby nierównomiernie a jak schodzi mi z obrotów to trochę kopci z tłumików Kolega mówił, że to pewnie świece (ale wolał bym się was spytać bo gość nie jest mechanikiem)
    Zastanawiam się co może być przyczyną a jeśli świece to jakie kupić do tego modelu ?

    Pozdrawiam
    Positiv

  2. #2
    7ka
    Gość
    a moze wszedobylska odma..

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    a moze wszedobylska odma..
    I tu Krzychowi przytakne - takie i moje podejrzenie (bo padniety silnik wykluczam :] )

    Olej wlej taki jak fabryka zaleca

    Ze swiecami podobnie. Pomimo ze masz LPG - swiece fabryczne
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Dzięki za porady. Dzisiaj postaram się podjechać do sklepu po fabryczne świece i jakoś jak czasu starczy to do mechanika by ten olej sprawdził.

    Jeszcze jeden problemik mam.
    Miadowicie posiadam hydrauliczne otwieranie bagażnika jak na pilocie nacisne to samo się otwiera a z kolei jak nacisnę taki przycisk wewnątrz bagażnika to się zamyka. Problem polega na tym, że jak nacisnę przycisk od otwierania bagażnika na kluczyku samo się nie otwiera (tzn bagażnik się otworzy zamkiem ale nie podnosi się), muszę podnieść klapę trochę góry i dopiero później samo się podnosi. Opuszcza się już dobrze. Nie wiem czy coś z tymi podnośnikami jest nie tak czy coś ?

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    Dzięki za porady. Dzisiaj postaram się podjechać do sklepu po fabryczne świece i jakoś jak czasu starczy to do mechanika by ten olej sprawdził.

    Jeszcze jeden problemik mam.
    Miadowicie posiadam hydrauliczne otwieranie bagażnika jak na pilocie nacisne to samo się otwiera a z kolei jak nacisnę taki przycisk wewnątrz bagażnika to się zamyka. Problem polega na tym, że jak nacisnę przycisk od otwierania bagażnika na kluczyku samo się nie otwiera (tzn bagażnik się otworzy zamkiem ale nie podnosi się), muszę podnieść klapę trochę góry i dopiero później samo się podnosi. Opuszcza się już dobrze. Nie wiem czy coś z tymi podnośnikami jest nie tak czy coś ?
    Całkiem niedawno Adam bmw komuś wałkował ten problem powodem może być mała ilośc płynu w hydraulice ;)
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Dzięki. Poszukamtego tematu, jednak jak byś miał linka to był bym Ci wdzięczny.

    Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •