Witam ponownie.
Tym, którzy mnie nie znają to jestem Artur ze Skierniewic.
Tym razem jako właściciel wymarzonej 7mki Moje autko to Bmw 735i +gaz z 98 roku (firma z poznania jakaś brx albo coś takiego (chyba na b))
Autko kupiłem za dość niską cenę bo jak się okazało było przejęte w rozliczeniu. Ma bardzo fajne wyposarzenie Między innymi w Xenony, pełna elektryka foteli przednich, steptronic, TV+Navi, Kierownica M-Pakiet, klimatronic, pdc, elektryczna tylnia roleta (super bajer) i wiele innych rzeczy o których jeszcze nie wiem. Autko jest koloru ciemny granat. Ma tapicerkę welurową (fotele łamane w elektryce) i powiem szczerze, żę jak jechałem po auto to myślałem nad zmianą tapicerki na skórę ale jak wsiadłem do środka to się zauroczyłem w tym welurze i być może to tak zostanie.

Plany co do auta to:
-Drobne poprawki mechaniczne
-Poprawki lakiernicze (autem jeździła żona jakiegoś biznesmena i autko jest trochę poobijane i porysowane, więc chciał bym chyba zrobić polerkę)
-Światła kryształki lub przed FL (muszę się zastanowic) z białym kierunkiem
-Być może dymione kierunki
--Drobne poprawki elektroniczne (zagłówki elektryczne mi nie chodzą bądź nie umiem ich obsługiwać, navi jest po niemiecku a nawet brak polskiej mapy i brak jest zmieniarki płyt :( )
-być może zmienił bym tapicerkę na skórzaną ale nie mam obecnych foteli grzanych i może być lipa pozatym całkiem fajny ten welurek ;)

Jestem strasznie zaadowolony i cieszę się jak mały dzieciak. Naporawdę extra furka mimo iż mam z nią pare problemów

Jutro postaram się zrobić zdjęcia ale wstawił bym je chyba dopiero w niedzielę bo trochę kiepsko z czasem w Piątki i Soboty stoję

trzymajcie się!