Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [ E32 ] 730i V8 93r problem z utrata mocy

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    7

    [ E32 ] 730i V8 93r problem z utrata mocy

    witam ponownie otoz mam nastepujacy problem autko dziwnie sie zachowuje np.dzis odpalilem no i jade wszystko jest ok zatrzymuje sie ruszam gasze autko odpalam ponownie (typowa jazda w miescie) i dalej jest ok az tu nagle naciskam na gaz a autko niebardzo chce jechac zaczynaja migac i przygasac swiatla zaczyna glosno chodzic (jakby mialo sportowy wydech) telepie calym samochodem na wolnych i tak na kazdym biegu na N tez obroty spadaja ponizej 500rpm prawie gasnie tak go dusi
    wymienilem aku na bosha 88Ah zmienilem pasek klinowy i nic powiem jeszcze tylko ze w poniedzialek autko chodzilo super przez 38km wczoraj odpalilem i bylo tak odrazu (slaby i telepal) dzis rano zmienilem pasek i bylo ok przez 72 km
    wie moze ktos co to moze byc??
    P.S w piatek odebralem autko z warsztatu gdzie naprawiali mi ASB

  2. #2
    A odme wymieniles?

    Bylo walkowane z 500 razy ;) - odszukaj prosze i wymien. V8 z dnia na dzien nie moze sie "skonczyc" wiec spokojnie- to jakas pierdola z osprzetu - np lewe powietrze
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    7
    dzis mialem chwile czasu i przyjzalem sie dokladniej i wiem napewno ze jak zaczyna telepac i slabnie to chodzi tylko na cztery gary ;( te od strony kierowcy otwarlem strone pasazera sprawdzilem swiece(w jednej komorze swiecy bylo troszeczke oleju doslownie piec kropelek) i cewki zaplonowe i niby wszystko jest ok prad dochodzi jest iskra i co dalej??
    odmy nie wymienilem bo powiem szczerze niewiem gdzie tego szukac :/

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    7
    dzis juz niewiedzac czego szukac pozamienialem swiece i cewki z lewej strony na prawa i dalej to samo niechodza cztery gary od strony pasarzera ( jak przekrece kluczyk na zaplon to miernik pokazuje 12V i spada do 11V tak samo jest z tej dobrej strony i dalej nic nie wiem chyba jestem za glupi na ten samochod
    jest moze jakis regulator napiecia albo jakies inne ustrojstwo ktore moze wariowac i raz jest napiecie na tych 4 cewkach a raz niema bo jak nic nie wymysle to autko po niedzieli trafi chyba do jakiegos mechanika i tyle (
    a on pewnie podepnie jakis kabelek i skasuje jak za zboze :razz:

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    201
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    Wałbrzych
    Kolego miałem okazje kupic takie V8 zanim kupiłem swoja R6 i miała identyczny przypadek niechodziła na 4 gary kompletnie i auto stało z miesiąc czasu w ASO w Wrocławiu i nikt niewie co i jak...najprawdopodobniej jest cos z elektryka komputera więc ja bym radził w tym kierunku szukac...najtaniej to podmienic komputer od jakiejs sprawnej...powodzenia w zwalczaniu usterki
    Plany: zawias -40/-40 + 18"...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •