Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Witam

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    11
    BMW
    E38 740
    Skąd
    Myslowice

    Post Witam

    Witam, Łukasz Śląsk Mysłowice BMW e38 740 V8 4.4
    Krótko o mnie mechanik z wykształcenia i zamiłowania, nie pozwalam nikomu grzebać przy moim BMW wszystkie naprawy przeprowadzam sam Pozdrawiam

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Velocityraptor
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    315
    BMW
    było E38 750i, będzie E38 750i
    Skąd
    OKR
    Witamy,
    właściwa fura we właściwych rękach :)

    szerokości!
    -------------------------------------
    Broń Masowego Wyprzedzania.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    11
    BMW
    E38 740
    Skąd
    Myslowice
    właściwych rekach tak mi się wydaje moja przygoda zaczyna się od e36 compact :-) 1.6 którym śmigam do dziś do pracy 25 km w jedna stronę nigdy mnie to auto nie zawiodło przy ostatnich mrozach zawsze w gotowości ale dużo w nim zostało zrobione to inny temat, 7 zawsze było punktem moich marzeń już w wieku 16 lat na praktykach mój szef miał e65 cudeńko na tamte czasy to było auto za 500 tyś ! powiedziałem sobie muszę mieć, nie do końca udało się to dziś mam prawie 30 lat, życie jak na fali raz a dole raz na górze i czym człowiek starszy tym bardziej zaczyna interesować się klasykami już czas kiedy chciałem wszystko przerabiać miną, padło na e38 początkowo miało być 728 ale jednak myślę już tyle tych rzędówek czas na V8 i ten dźwięk co z tego że na OC odkładam cały rok heh :-) plany były na LPG jednak sie z tego wycofałem definitywnie LPG wolę dać do starej corsy i śmigać do pracy :)

    Coś o aucie mam je w sumie od niedawna przygoda dopiero się zaczyna jest to 4.4 litra bez vanosa 1998r 08 miesiąc import Austria kolor czarny przebieg 230tyś raczej oryginał książka serwisowa jest do 150 tyś, w Austrii było to auto podejrzewam Dyrektora firmy bo mam dokumenty ciekawe na ten temat ;-) w Polsce właściciel dziadek 60 rocznik :-D i teraz ja wyposażenie: skóra, elektryka foteli z pamięcią, tempomat, tylna klapa dociągana, xenon oryginał, servotronic, pełne DSC i tu własnie byłem w szoku w tych pieniądzach co miałem myślę zadowolę sie ASC a tu niespodzianka myślę ze ktoś w tym roczniku dobrał sobie to w opcji ?? oczywiście super działa, w aucie wnętrze jest pierwsza klasa gdybym nie pokazał licznika wielu powie spokojnie ze ma przejechane około 100 tys poważnie nikt nie odpalił tam papierocha !! popielniczki jak nowe brak pakietu dla palących wszystko oryginał naprawdę szok ! teraz najważniejsze jak dla mnie Silnik zakupiony z defektem wycieki wszędzie dziadek nic nie robił tylko olej, świece, filtry i jeździł wszystko sie zemściło z czasem nie ruszane nie naprawiane usterki małe prawie utrupiły silnik na szczęście nie oddał do cudaków mechaników !! i sprzedał jak ja sie ciesze ze tak sie stało szukałem takiego auta nie chciałem ideału bo ideały mają zawsze cos ukryte a tu miałem na tacy nic nie ukryte i tak juz sie nie mogę doczekać aż silnik zdemontuje z auta o tym juz więcej nie w tym temacie, tak właśnie zaczyna sie przygoda z e38 rozpisałem sie Pozdrawiam :-)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •