Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: nivo

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    90

    nivo

    może głupie pytanie ale czy kazda e 38 ma nivo czy wyjątki?no bo jak mam DSC to chyba powinno być czy sie myle ?

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Nie nie ... Nivo to opcja - tak jak wszystko ... U mnie tego nie ma ... A mój kolega ma 740 z 94r. w automacie i nie ma żadnej kontroli trakcji !!!!

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    59
    BMW
    E38 750iL
    Skąd
    Łódź
    Nivo to jest system samopoziomującego się zawieszenia tylu auta. Z jednej strony było to jako opcja, ale np wersje iL miały zawsze Nivo. Oczywiście nie jest to w żaden sposób powiązane z systemem kontroli atrakcji, czyli DSC. Możesz nie mieć ani Nivo, ani DSC, możesz mieć tylko NIVO, lub tylko DSC i możesz mieć oba systemy. Tak samo Nivo nie jest powiązane z system EDC, ale to już inna bajka. POzdrawiam.
    626 KM i 1010 Nm ....

  4. #4
    Kolego Rosa- jesteś tu od ponad roku a pkt. 5 Regulaminu dalej nie spełniony... No ile można ;(
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    59
    BMW
    E38 750iL
    Skąd
    Łódź
    Jakoś nie mogę znaleźć regulaminu :). A czy chodzi czasem o przedstawienie się oraz swojej 7ki ??
    626 KM i 1010 Nm ....

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    59
    BMW
    E38 750iL
    Skąd
    Łódź
    Znalazłem. Dobrze trafiłem (tak pamiętał coś kiedyś :)). Otóż już wyjaśniam sytuację. Kiedyś dawno, dawno temu, jak tylko zarejestrowałem się na forum, opisałem dokładnie swoje autko, przedstawiłem siebie i w ogóle, ale jacyś źli ludzie coś namieszali, z domeną, z hostingiem, i pamiętam, że część postów z forum zniknęła, bo forum było postawione na innej lokalizacji i klub się odciął od złych ludzi. Nie znam dokładnie sytuacji, nie chce nikogo osądzać ani też wracać do tamtego tematu. Niestety podczas tamtego zamieszania mój post odnośnie "Kruszka" zniknął był i już nie ma go w dziale ;(. Jak tylko będę miał wolną chwilę .. bardzo długą chwilę obiecuję poprawę :). Pozdrawiam.
    626 KM i 1010 Nm ....

  7. #7
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    po tym jest najłatwiej poznać nie brudząc się...
    http://www.realoem.com/bmw/showparts...91&hg=32&fg=20
    i teraz dla znawców który z tych zbiorniczków od pompy wspomagania oznacza że mamy nivo na pokładzie? mi się wydaje że obydwa po prawej
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    59
    BMW
    E38 750iL
    Skąd
    Łódź
    Od lewej pierwszy jest dla aut bez Nivo, środkowy jest dla aut z Nivo, prawdopodobnie po lifcie, a na pewno od którego tam roku, ostatni jest dla aut z Nivo od początku produkcji do liftu (prawdopodobnie).
    626 KM i 1010 Nm ....

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow
    A ja mam nivo, przed liftem (96 rok) i srodkowy zbiorniczek :)

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    59
    BMW
    E38 750iL
    Skąd
    Łódź
    Dlatego napisałem prawdopodobnie lift :). Czyli jednak jakiś określony rok, możliwe, że 96, bo trochę zmian wtedy było :).
    626 KM i 1010 Nm ....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •