Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: [mechanika] co tak moze szumiec??? w silniku

  1. #11
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    bez jaj, bylem u tesciowej, wypilem troszke za moje jutrzejsze urodziny, zona odpala auta a ja slucham, i cos mi jest nietak, jutro sprawdze i na pewno powiem co jest nie tak, a moze fakt ze cos po myciu silnika wywalilo............

  2. #12
    7ka
    Gość
    a moze wytrzezwiej i wtedy zbadaj :what:

  3. #13
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    A jak sprawdzał po pijaku :) Okazało się rozwalone wisko :)


    - Teraz diagnozował na trzeźwo :P

  4. #14
    7ka
    Gość

    Re: co tak moze szumiec??? w silniku

    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    cos mi szumi odglos jak łożysko, i wydaje mi sie ze slychac to z prawej glowicy,
    to nie prawa glowica ....widocznie prawa pokula mozgu byla juz wystarczajaco zamroczona :hah:

  5. #15
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    dobra dobra 7ka od mojgo głowy daleko :D

    a to prawda, wisko sie rozsypalo, wystarczylo przytrzmac i nagiac troszke wentylator, na odpalonym silniku i juz wiadomo gdzie siedzi usterka, jutro juz bedzie cisza, troszke fotek tez zrobie

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    ja pierdziele to nie wisco.......... pompa

  7. #17
    Pompa wody? Moja pompa też szumiała ale praca silnika ją nieco zagłuszała ;D Dopiero jak się ją ręcznie pokręciło po zdjęciu paska to było słychać że ma jakieś ale :D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  8. #18
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    czlowiek jak troszke wyt.... tego po urodzinach to inaczej patrzy. kurcze mysla;em ze wisco, byl luz na wiatraku, jak przytrzymalem wisko na odpalonym aucie dalej szumialo, jaklekko nagiolem calym wiatrakiem to przestalo, ale dopiero jak odkrecilem wiatrak zobaczelem gdzie jest luz, no niestety 250zl w du... pupe :D

  9. #19
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    nie wiedziałem że wystarczy 250 PLN na dobrą pompę (??). A po za tym nie grzało Ci się nawet troszeczkę autko? Może zrobili taki postęp z silnikami bo np w TDSie jak siadała pompa wody to grzał się na amen. Z tym że nowsze diesle mają chłodzony olej cieczą i to pewnie jest świetny pomysł ale robi problemy użytkownikom. Mi już poszła chłodniczka oleju i zapierdzieliła cały układ chłodzenia olejem ;/ dopiero teraz po przejechaniu 10k km w 3 miechy widzę, że układ w końcu się oczyścił a na początku bałem się, że nie puści nagrzewnica...
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    nie wiedziałem że wystarczy 250 PLN na dobrą pompę (??).
    Ok 350zł (w zależności od zniżek itp) kosztuje nowa w ASO do V8. Ja za pompe do R6 dałem coś koło 280zł w ASO także tragedii nie ma ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •