Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Stacyjka

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    245
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Łódź

    Stacyjka

    Witam, Panowie, mam problem ze stacyjka, otoz od jakiegos czasu zaczelo sie dziac w ten sposob ze po wlozeniu kluczyka stacyjka krecila sie w kolko i nie lapala, po docisnieciu lekko lapalo i wsio bylo git, przyzwyczailem sie i lekko dociskalem, uznalem ze tak poprostu jest w tym aucie, tylko wczesniej tego nie zauwazylem, dzis natomiast poszedlem do garazu jak sie okazalo nie wylaczylem telefonu, czyli rozladowal sie akumulator, Jednak lekko mial ochote krecic wiec mowie odpale na takim, po czym przekrecilem kluczyk w pozycje jednek, pozniej 2 (odpalam) nie odpalila kluczyk wrocil w pozycje 1 i juz tam stacyjka utknela, moge wyjac kluczyk ale swieci sie zaplon itd itp a stacyjka stoi! Czy to typowa usterka na jakie koszty sie przygotowac? Da sie naprawic zeby zostal oryginalny kluczyk ?

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    63
    BMW
    E65 735i
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    mialem identycznie :(

    kup stacyjke + kluczyk (bez ewsu bo taki komplet z ewsem 3x drozszy)

    przemontuj stacyjke, pestke immobilizera oraz elektryke pilota przemontuj do nowego kluczyka (gdzie zostanie grot + obudowa plastikowa) i ciesz się, że tanio cie wyszło <200zł

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    63
    BMW
    e38 750
    Skąd
    er one

    siemka

    Gdzies juz otym pisalo na forum , jedz do jakiegos gostka co zna sie na kluczach nawet tych od mieszkan. Wystarczy wymienic jakas tam zapatke ktora sie wyrabia w stacujkach i bedzie git jak nowe .U mnie jest jeden magik od zamkow i raz gdy wlamali mi sie do opla to wymienil tylko zapatki i dopasowal pod stary klucz za 50 zl .A znajomy ostatnio dal do niego korek z wlewu paliwa taki na kluczyk ,dokupiony chyba w norauto to mu go przerobil pod kluczyk ze stacyjki .Szkoda wymieniac zamki jak mozna naprawic u dobrego klucznika .POZDRAWIAM

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    63
    BMW
    E65 735i
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    tak jaken83 tylko, że ja nie znalazłem żadnego dobrego klucznika :P a też zależało mi na czasie więc w ten sam dzień miałem już nową stacyjke :P

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    245
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Łódź
    ale takie dorabianie innej stacyjki pod moj kluczyk polega na podpilowaniu zapadek, czyli bedzie pasowalo kilka kluczykow...

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    Temat już opisywany na forum. Troszkę poszperać a znajdzie się odpowiedzi :x

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    245
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Łódź
    Taaaa. Jak wpisuje w wyszukiwarke "stacyjka" to wyskakują mi takie tematy jak : " Czy do Polski dotarł już kryzys". Dlatego założyłem wątek. Skoro jednak było to poproszę o nakierowanie gdzie mogę to znaleźć. Pozdrawiam

  8. #8

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    120
    BMW
    740iA
    Skąd
    Płock-Drobin
    jak zdemontować stacyjkie jak mam kierownice zablokowana a kluczyk kreci się koło a było to tak wczoraj wprowadziłem fure do garażu chciałem ją zgasić a kluczyk krecił się w koło za którymś obrotem się zablokował( auto nadal chodzi) wyjołem kluczyk ze stacyjki a no zadnej reakcji kluczyki w reku samochód chodzi i tu moje pytanie jak zdemontować stacyjkie zeby ją oddać do mechaniora jesli ktoś to juz robił prosze o tel oddzwonie 605608507

    Admin:
    Pisz po polsku - proszę

  10. #10
    tobiasz udało Ci się zgasić auto, czy nadal chodzi? :D :D
    A co do stacyjnki to musisz zdemontować te plastiki które osłaniają kolumnę kierownicy. Po ich demontarzu będziesz mial stacyjkę w miare na wierzchu :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •