Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Warszawa E38 4.4 w longu

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    7
    BMW
    brak
    Skąd
    Rybnik

    Post Warszawa E38 4.4 w longu

    Hej. Co myślicie o E38 z ogłoszenia (oprócz tego że rury wydechowe to wiocha na maksymalnym poziomie)? Strasznie niska cena jak na e38 w longu z tym silnikiem i gazem, tak sie mi wydaje. Na dodatek sprzedający twierdzi że wszystko jest z tym autem OK.

    https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-se...-ID6yIEO3.html

    Zakładam że cała malowana. Kraj pochodzenia Francja- to chyba nie wróży nic dobrego, ale mogę się mylić. Mam trochę daleko i dlatego pytam.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Velocityraptor
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    315
    BMW
    było E38 750i, będzie E38 750i
    Skąd
    OKR

    Post

    Jak nie jest popsuta to cena jest jak za darmo.
    Sama instalacja LPG to kilka tysi. Felgi tak samo. Rury też fajne :)
    -------------------------------------
    Broń Masowego Wyprzedzania.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Wnętrze syf. Karoseria raczej do lakierowania jak ma być ładna . Obstawiam ,że jakiś młodzik tym jezdził.

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie

    Post

    Jak na zdjęciach wygląda na mocno wyczochraną to na żywo lepiej nie będzie.
    Rynny i lpg w takim aucie to moim zdaniem na minus.Więcej kłopotów jak pożytku,auto na pewno nie bedzie miec zadnej wartosci z tą modyfikacją.Po prostu zwykły dupowóz do zajechania.
    Na Twoim miejscu mając ok 250km do tego egzemplarza nie wybrałbym się w podróz do Warszawy,ale zrobisz jak uważasz.
    Dodam,że kierownica jest łysa jak kolano,a przy tym przebiegu choćbym nie wiem jakie miał dlonie miałbys problem aby doprowadzić ją do takiego stanu.

    Tak jak patrzę na fotke to przy tylnej lewej lampie jest chyba adres www.7er.pl...Wlasciciel jeśli to czyta może się wypowie..

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    7
    BMW
    brak
    Skąd
    Rybnik
    Może Niemiec w rękawiczkach jeździł i w sygnecie. Rozumiem, za 12tyś cudów się nie spodziewam. Na drugim biegunie są E38 za 30 albo 40k no i te importowane z Japonii za 80k. Ale żadne z nich nie są idealne i bez wad. Taniej kupię, to będę mógł więcej kasy wsadzić w ewentualne naprawy. Nie wiem jak long sie sprawuje przy codzinnej ekspoatacji. Skórę dam radę doczyścić i pokoloryzować samemu. Wyżebram nr VIN i podam tutaj,ok?

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Na pewno,zamiast nóg sekretarki siedzącej z boku masował sobie kierownice...w końcu też jest ze skóry.
    Są tez takie za 20-30 i tymi warto się zainteresować.
    Kupno takiej limuzyny za małe pieniądze to proszenie się o kłopoty.Chyba,że chcesz kupić aby stało i powoli dopieszczać to rozumiem bo w innym przypadku jest to zupełnie bez sensu.Sam mam 2 limuzyny kupione za okazyjne pieniądze,takie okazyjne,że za pieniądze włozone w ich odbudowanie mógłbym sobie przeglądać allegro i wybierać egzemplarze takie z najwyższa ceną.
    Auto już jest stare i jeśli ma duży przebieg to prócz standardowych uszczelnień,wymian rolek,pasków i innych bzdetów będa się dawać we znaki inne usterki-będą szwankować różne elektryczne/elektroniczne udogodnienia typu elekryczna kierowncia,rolety,silniczki nawiewow,elektrozawory i inne bzdety.

    Jeśli nie jest jakoś przesadnie zgnite i stan będzie jako taki to możesz sie zainteresować jednak lpg w takim aucie dyskwalifikuje je na starcie w moich oczach.

    Long czy krótka wersja to bez róznicy w jeździe.Tym i tym będziesz mieć problem z manewrowaniem na ciasnych parkingach.Jeśli będziesz z tyłu wozić kogoś to bierz IL,w krótkiej wersji z tyłu nie ma miejsca.
    Ostatnio edytowane przez impex ; 15-01-2017 o 19:11

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Napisz do @Aldik On ma fajną E38 do sprzedania w godnej kasie . Jest z Katowic wiec masz blisko na oględziny.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar giezet
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    167
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Garwolin
    Ktoś wstawiał ostatnio na fb tą beemke że jechał ja obejrzeć ileś tam km a sprzedający nawet się nie pojawił i walił ściemy ze miał stłuczkę

Podobne wątki

  1. [E38] Individual w longu
    Przez impex w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-05-2015, 21:17
  2. [E38] Co sądzicie o tym longu?
    Przez Dziewon w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 18-01-2012, 19:46
  3. Warszawa-stuttgart-monachium-praga-skalne mesto- warszawa
    Przez hugoslawek w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 28-09-2011, 16:56
  4. Ładne e38 w longu.
    Przez robert1903 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 13-08-2010, 16:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •