Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: [ pozostale] Jakie wycieraczki przedniej szyby

  1. #21
    7ka
    Gość
    kurde drogie sa ori ... ale ja sobie kupilem same gumki i juz jakos 5 miesiecy chodza bez problemu,oczywiscie przezystosc jest tak jak byc powinno.
    jedynie co moge zarzucic to to ze maja wiecej gumy przez co bardziej przylega do szyby przez co trosze ciezej chodza.ale jak powiedzialem narazie jest ok

    koszt jesli dobrze pamietam-3 do 5 euro ;)

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    323
    BMW
    745iLi320i
    Skąd
    Murowana Goślina
    kupiłem nowe za 190pln :D polecam, rewelacja, na razie testuje (zobaczymy ile wytrzymają)

    są ciche, doskonale zbierają na całej szerokości, wcześniej miałem jakieś dłubane gumy, potworny hałas podczas deszczu...

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    69
    BMW
    725 tds
    Skąd
    Świdnica / essen - oldenburg
    Tez mialem problem z dopasowaniem wycieraczek , zwlaszcza od strony kierowcy - calkiem inne mocowanie niz od strony pasazera , z wielkim bolem wylozylem 120zł za wycieraczki Championa , ale nie zaluje teraz zbieraja idealnie , zalozylem je w listopadzie .

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    74
    ja kupiłem boscha jesienią i generalnie nie jestem z nich zadowolony , czasami piszczą i to od nowości
    moje E38-740d ,VS1400

  5. #25
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    kurde drogie sa ori ... ale ja sobie kupilem same gumki i juz jakos 5 miesiecy chodza bez problemu,oczywiscie przezystosc jest tak jak byc powinno.
    jedynie co moge zarzucic to to ze maja wiecej gumy przez co bardziej przylega do szyby przez co trosze ciezej chodza.ale jak powiedzialem narazie jest ok

    koszt jesli dobrze pamietam-3 do 5 euro ;)
    Podobnie zrobiłem, ale dodatkowo wyregulowałem wycieraczki. 7ka musisz mieć klucz Torx80 i lekko odkręcić tą pierwszą nakrętkę, ona właśnie przyciska wycieraczkę do szyby ;)

  6. #26
    7ka
    Gość
    ok,wiec niebawem zestaw wszystkich torxow nowych "cza" kupic

    dziex

  7. #27
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Ja kupiłem same gumki BOSCHA w Harcie i jest ok ,bez zastrzeżeń :)

  8. #28
    Vip Vip Awatar PrzemoS
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    536
    BMW
    e91 2005 m47 2.0 d
    Skąd
    Jastrzębie - Zdrój
    Ja na jesien kupiłem Boscha, zapłaciłem 115 zł, do tej pory chodzą idealnie, nawet po zimie
    Pozdrawiam, Przemos

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Kupiłem 2x Champion i niestety od strony kierowcy nie dało się zamontować (odwrotny uchwyt). Za namową chłopaków kupiłem w ASO gumkę za 50zł założyłem (na wycieraczkę ;D ) i różnica jest zajeb..sta - gumka z ASO wyciera dobrze nawet bez spryskania, a champion szkoda gadać. Także polecam z ASO - tańsze od całych ramion a skuteczność naprawdę dobra.

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tomar
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    159
    BMW
    E38 m62b44 , E39 m62b44
    Skąd
    Warszawa
    Rowniez NIE POLECAM Championa. Kupiłem w zeszlym roku i niestety ale :

    1. Za słaby docisk - nie zbiera ale odskakuje przy bardzo duzych predkosciach
    2. Guma bardzo delikatna - szybko sie zuzywa
    3. Beznadziejne mocowanie wycieraczki kierowcy - tandetna plastykowa przejsciowka , taki jakby dystans bardzo widoczny i psujacy estetyke.

    Za to z czystym sumieniem polecam BOSCHa TWIN - na allegro mozna upolowac za ok 100zł.
    1. Nawet w okolicy 180-200 km/h zbiera idaelnie. NIe regulowałem docisku a roznica w porownaniu do Championa jest kolosalna
    2. Guma po 3 miesiacach uzytkowania ( czyli w moim przypadku juz po ok 20 000km ) nie ma oznak zuzycia
    3. Normalne, estetyczne niewielkie mocowanie lewej wycieraczki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •