Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: [mechanika] "Pływająca 730"

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    35

    [mechanika] "Pływająca 730"

    Witam!

    Mam mały problem z moim autkiem, mianowicie sprawdziłem dziś zbieżność i geometrie w mojej e32 i mimo ze parametry wyszły super, przód bez grama luzów, amorki ok to autko jakby miało tendecje do pływania( nie ściąga w żadną strone) ale z tyłu na dołkach słychać jakieś stuki. Most jest suchy, cichy, ale coś stuka i jest nadsterowna :( Proszę o jakieś natchnienie gdzie szukać przyczyny.....

    Z góry dziękuję ;)

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Obsady amorków z tyłu albo jakiś plastik łomocze :)

  3. #3
    a tuleje tylnej belki
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    26
    BMW
    e36 325i
    Skąd
    Jarocin
    tuleje tylnej belki u mnie jest to samo,koszt nie duzy jesli chodzi o część od 30zl w gore a lemforda widzialem za 55zl 1szt.
    ewentualnie sprawdz tez tuleje gumowa przedniego gornego wahacza w bardzo prosty sposob oczywiscie klocek drewniany od przodu kola i bujaj autem z kanalu bedziesz widzial czy sie kola cofaja do tylu.
    Pozdro
    Bmw e34 525 Touring

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    35
    Jedno wiem napewno nie była uderzona, pomiary robił dobry znajomy i wyszły cyt "fabryka", dziś troche potestowałem autko i stawiam na tył. Jadąc miałem wrażenie jakby tył "chodził na boki". Po za tym stuki z tyłu które słychać na dołkach słychać też przy ruszaniu(najpierw myślałem że to coś z wałem albo luz główki mostu ale luz jest w normie a na wale wszystko powymieniane) więc chyba jakieś tulejki ...

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    259
    u mnie podobne objawy dawał łącznik stabilizatora czy cos takiego, i wygniecione, zużyte sprężyny.

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Pewnie chodziło o łącznik wachacza,numer 6 http://bmwfans.info/original/E32/Lim...3/ill-33_0222/

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    35
    He he........ koniec pływania wymieniłem tulejki na tylnej belce, na pierwszy rzut oka były ok,ale po potraktowaniu łyżką okazały sie mocno ponadrywane. Teraz jeżdzi jak przyklejona.... :D Piękne dzięki za pomoc

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    26
    BMW
    e36 325i
    Skąd
    Jarocin
    Cytat Zamieszczone przez dan505
    He he........ koniec pływania wymieniłem tulejki na tylnej belce, na pierwszy rzut oka były ok,ale po potraktowaniu łyżką okazały sie mocno ponadrywane. Teraz jeżdzi jak przyklejona.... :D Piękne dzięki za pomoc
    Czesc,
    Ze tak zapytam wymieniales to sam jesli tak to wyciagales cala belke czy masz inny na to sposob??
    Bmw e34 525 Touring

  10. #10
    Jak miałem e32 tuleje kosztowały Mnie po 60 zł a wymiana po 50 od strony a uwierz ze za 100 zł gra nie warta zabawy nawet z kanału dostęp jest kiepski . Najlepszy jest do tego podnosnik
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •