Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: [mechanika] "Pływająca 730"

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    35
    Witam :> Ja kupiłem tuleje koszt to 65 zł w moim przypadku, ale wymianę zostawiłem fachowcom. Mechanik mówił, że ją tylko opuszczali, ale sądząc po czasie jaki im to zajeło to popieram stwierdzenie Czarka że gra nie warta świeczki w domowych warunkach....

    Pozdrawiam

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW
    dan505 powiedz mi dokladnie jak zachowywała się twoja e32 przed wymianą bo ja też walczę z moją .Wymieniłem cały przodek zrobiłem zbieżność i nadal jak najade na koleinę to mnie nosi a tuleje tylnej belki mam jakieś takie miękkie ale bez luzów . :/

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    35
    U mnie na pierwszy rzut oka tuleje też były ok, pierwszy mechanik który je badał stwierdził właśnie że są miękkie ale podobno całe. Trzy dni później już mój zaufany fachura pokazał mi że jak się je ruszy łyżką energicznie to belka się przesuwa. Jechałem na prostej drodze i nagle niezależnie od prędkości miałem wrażenie że buda sobie a tylna oś idzie w drugą stronę. Dodatkowo przy ruszaniu i zmianie biegów słychać było takie stuki jak z krzyżaka wału.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW
    No tak,czyli będzie robota po świętach.pozdrawiam.

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    38
    Witam
    Dołączam sie do tematu,w większości przypadków "pływanie "to zasługa tulej tylnej belki.
    Nie polecam wymiany samemu ,nie jest to może skomplikowane ale mocno pracochłonne
    a jak juz to ostrym nożykiem polecam wyciąć środek,a następnie brzeszczotem przeciąć reszte (tyleja jest metalowo gumowa) i wyłamać małą łyżką.
    W moim przypadku wymiana w/w +końcówki drążka dała bdb efekt.

    Pozdrawiam i wesołych świąt

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •