Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: [ pozostale] Dlaczego e38 ?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416

    [ pozostale] Dlaczego e38 ?

    [center:af20e34045]Dlaczego zdecydowaliście się akurat na to auto.
    Co jest jego największą zaletą, za co je cenicie?
    Co ma takiego w sobie?
    Czym różni się od Waszych wcześniejszych samochodów?
    [/center:af20e34045]

  2. #2
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    a ja dlatego wybrałem E38 bo za nieduże pieniądze można mieć w tym aucie prawie wszystko (TV , xenon , elektrykę , telefon , tempomat , cd , dvd) .
    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    a ja bo mialem wybor, jechac po e38 czy po A8 i kolega powiedzia ze moze najpier bmw, no i padlo, pozatym zona ma bmw, ojciec ma bmw, szwagier bmw, chrzestny bmw, i jeszcze namowie jednego szwagra na bmw i moge robic zlocik

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    ja widziałem swoje marzenie pierwszy raz w filmie ( wszyscy wiedzą o co chodzi) i przez 6 lat się na nie zamierzałem ... po drobnych kalkulacjach i kombinacjach udało się znaleść wymarzone e38 ...
    w sumie nieważne jest to co się psuje bo to i tak się naprawi a marzenia jak sie spełnia to są czasami jeszcze pełniejsze teraz nie wiem co by mnie zmusiło do sprzedania mojej maszynki bo cała jest zrobiona tak jak być powinna !!!!

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    216
    BMW
    E32 730i M60B30 '92, E34 525iX M50B25 '92
    Skąd
    okolice Krakowa
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    ja widziałem swoje marzenie pierwszy raz w filmie ( wszyscy wiedzą o co chodzi) i przez 6 lat się na nie zamierzałem ...
    Kurcze, jesli to chodzi o film "Gra" z Douglasem, to nasza "choroba" na E38 ma to samo zrodlo :)

    W watku o krytyce troszke mnie zbesztaliscie (nie gniewam sie), ze napisalem moze za ostro o korozji i takie tam ale pod spodem jest jasno i wyraznie napisane, ze zadne inne auto nie daje tyle radosci z jazdy.

    Jesli chodzi o "pragmatyczne" powody to wiekszosc wymieniliscie ale sie powtorze:
    - duze
    - szybkie
    - bezpieczne
    - prowadzi sie jak zaden inny samochod tej klasy (rozklad mas, zawieszenie)
    - rewelacyjnie wyposazone + jakosc wykonania i materialow
    - rewelacyjnie tanie (zakup) w stosunku do ceny nowego
    - piekne (ale to kwestia gustu), to auto jak stoi to wyglada na zle, ze nie jedzie, jak jedzie za innym samochodem wyglada podobnie :)
    - jak na auto tej klasy - dosc znane jesli chodzi o zamienniki czesci, serwis itp.

    Powody nie pragmatyczne:
    - BMW
    - BMW
    - BMW
    .
    .
    .
    OO

    p.s. pupa nie korozja, delikatne naloty na listwach dolnych drzwi ;)
    Pozdrawiam
    Gwozdziu
    ------------------------------------------------

  6. #6
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Bo jak wsiadam co rano to zawsze mam banana na twarzy :D :D

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    Bo jak wsiadam co rano to zawsze mam banana na twarzy :D :D
    ja tez ...

    Zakochalem sie w niej i dokladnie w mojej jak ktos z rodziny ja kupil w styczniu 2000r byla noweczka z liftem cos pieknego ... na tamte czasy to ona zabijala :)

    Tak sie stalo ze od stycznia tego roku jest ona moja lubie styczen :D :D

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    233
    BMW
    e38, M62B44TU, 2000r
    Skąd
    Aachen
    Podobnie jak Marcin978 zawsze powtarzałem i nadal podtrzymuje opinie, że najbezpieczniejsze auto, to...duże auto. Zadne pasywne systemy bezpieczeństwa na wiele sie nie przydadzą, jeśli auto odbije sie od innego samochodu jak piłka. W przypadku e38 to raczej nie grozi. Prędzej inne auto odbije sie od e38 . Barierą jest tu jedynie waga ciężka w postaci TIRów no i przeszkody nieruchome, z którymi nikt jeszcze nie wygrał.
    Poza tym uwżam takie BMW jak: e9, e21, e24, e30, e38 za jedne z naładniejszych Beemwic, które w ogóle jeździły po drogach. Szczególnie jeśli chodzi o e38 podoba mi sie face lifting
    Ponadto- tak jak w wielu BMW: są to auta, w których jest wiele "patentów" typowych dla marki, a nie po prostu skopiowanych od innych producentów. Należy do nich np. deska rozdzielcza i zegary, których design tak naprawde tak bardzo nie różni sie nawet w starszych modelach (wyjątkiem są tu najnowsze BMW serii e90, e60, e65). Jest jeszcze wiele innych mniejszych rzeczy, o których wiedzą jedynie insiderzy "siedzący w bmw" :D
    W e38 (i nie tylko w tym modelu BMW) podoba mi sie również "przejrzystość" napędu, tzn. klasycznie umieszczony z przodu silnik- napęd na tył.
    Poza tym silniki BMW są jednymi z najlepszych na świecie jeśli chodzi o kulture pracy. Osiągi również nie są bez znaczenia i pozwalają naprawde na bezstresową jazde. Oprócz tego bogate wyposażenie, wykonanie wnętrza, jakość materiałów i ich wytrzymałość. W moim subiektywnym odczuciu jest to auto idealnie nadające sie do długich podróży, spokojnej jazdy w stylu krążownika szos :hah: - po prostu odpoczynek i relaks za kierownicą. Na pewno do e38 nie pasuje wizerunek auta typowo sportowego, którym można palić lacze gdzieś na parkingu.
    Pozdro

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    "Kurcze, jesli to chodzi o film "Gra" z Douglasem, to nasza "choroba" na E38 ma to samo zrodlo :)"

    myślałem że chodzi o 007?

  10. #10
    eee pierwszy film to w transporterku zobaczylm E38
    a moz wczesniej tez ale ni zwracalm na to uwagi az tak :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •