Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: [ pozostale] Dlaczego e38 ?

  1. #11
    7ka
    Gość
    dlaczego??

    bo mialem wybor...e39 i e38...

    solidnosc,komfort,przestronnosc,linia (plaska ,szeroka,dluga) i co najwazniejsze..nie jezdzi ich tak wiele jak e39...

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    A ja je wybrałem... nie śmiejcie się proszę , bo to autko trochę mafijne :D :D

    A Merca w140 żonka nie chciała. Audi A8 mi się znowu nie widzi za bardzo więc kompromis, udany .. bo to moje trzecie e38.. :D :D

  3. #13
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Ja sie zakochałem w E38 jakieś 12 lat temu.
    Byłem jeszcze w podstawówce. Jechałem specjalnie do Katowic autobusem bo chciałem mieć katalog E38 a to był wtedy najbliższy salon. Niestety nie mieli więc mnie odprawili z kwitkiem- pamiętam jak dziś :)
    A to że kiedys bede miał E38 powtarzałem moim rodzicom od 8 klasy podstawówki :D no i sie udało.
    E38 ma fantastyczną linie. Komfortowe wnętrze zrobione ze świetnych materiałów.
    Jeśli chodzi o filmy to faktycznie chyba 007 był pierwszy
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    216
    BMW
    E32 730i M60B30 '92, E34 525iX M50B25 '92
    Skąd
    okolice Krakowa
    W ktorym Bondzie ta 7ka wystapila? Przypomnijcie mi prosze.
    W takim razie GRA byla duzo wczesniej :) Poza tym w "Grze" autko zagralo baaaardzo dlugo, a w Bondzie z tego co pamietam kilka minut.
    Mnie sie strasznie spodobala wlasnie amerykanska wersja E38 tylko i wylacznie ze wzgledu na piekniejszy tyleczek (miejsce na kwadratowa a nie szeroka tablice)
    Pozdrawiam
    Gwozdziu
    ------------------------------------------------

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    to w tym bondzie gdzie 007 sterował samochodem z telefonu Sony Eriksson.

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    59
    No ja o 7 tez myslalem juz dosc dlugo. Faktem jest ze nie jest tania w utrzymaniu bo moja 735 pali mi na miescie jakies 17-18l a czasem i wiecej jak bardziej dynamicznie jezdze. Ale co tam nie narzekam bo w zamian mam niesamowita przyjemnosc z jazdy. Mialem juz rozne samochody:
    vw pasat, mitsubishi shogun, opel omega, renault laguna 1 i 2 i pare tam innych ale w porownaniu z moja 7 nie maja zadnych szans. I mimo ze w tej cenie moge miec cos nowszego to nie zaluje podjetej decyzji o kupnie.
    Teraz tylko troche ja jeszcze dopieszcze i bede juz calkiem szczesliwy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •