Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Kolejny artykuł o 7er

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Maniekk
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    141
    BMW
    e38 740 i
    Skąd
    Zielonka WWL

    Kolejny artykuł o 7er

    http://www.autokrata.pl/lod/5936/auto_dnia_bmw_740d/
    Jak zwykle "ciekawe" komentarze ;)
    B ędziesz
    M ógł
    W yprzedzać

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    24
    Niektórzy autorzy komentarzy na tamtej stronie mają coś z garem.Taka fura a gość pisze że to auto jak każde i że nie jest wart 45tys. :shock:
    Masakra gówno się znają a się wypowiadają na temat takiej limuzynki :/
    Szkoda słów na takich baranów jak im się nie podoba to po co czytają ten artykuł.
    Dziadek miał czas,
    Ojciec miał czas,
    Ja też mam czas xD

    B - będziesz M - miał W - wszystkie :D

    WRC- Wyrcy Rycy Cescy

  3. #3
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    hehe ja kiedyś napisałem na forum którego nie znoszę (na szczęście już nie muszę trawić tych pacjentów, kilku jest tutaj ale nie mają kolegi Admina więc za dużo nie latają) że moje E38 730d z 12/99 w tej opcji co mam WARTA wyceniała na 55 tys zł ja osobiście je wyceniam na 40tys to mnie zjechali tak że szok :/ dosłownie żal.pl Ci panowie twierdzili że moje pruchno jest warte 25 tys....

    to mówią kolesie co mają aż E32 i jak to mówią "stać ich na E65 ale jeżdżą E32 bo je kochają" większego przejawu totalnego debilizmu nie widziałem już dawno no ale cóż w tym kraju niestety niektórzy nie potrafią nawet udawać, że mają przeciętne IQ 8/
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    24
    Co zrobisz no :/
    Poprostu to jest cała polska.Gówno się znaja a się wpieprzaj wszędzie :P
    Dziadek miał czas,
    Ojciec miał czas,
    Ja też mam czas xD

    B - będziesz M - miał W - wszystkie :D

    WRC- Wyrcy Rycy Cescy

  5. #5
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    Panowie...Panowie!! Spokój i wyższość..... Już to przerabialiśmy - Po co te podniety?
    My wiemy jak się nam jeździ i to wystarczy... nie zniżajmy się dyskusji lub nawet czytania bredni poje...nej części naszego społeczeństwa

  6. #6
    7ka
    Gość
    dokladnie jak mowi przedmowca...

    ja juz nawet nie czytam komentarzy bo wiadomo ze kazdy bedzie przygryzal wlascicielom BMW...

    luz ;)

    jak dla mnie to im mniej 7er tym lepiej..w sensie takim ze sa to auta egzotyczne ... ;)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    dokladnie jak mowi przedmowca...

    ja juz nawet nie czytam komentarzy bo wiadomo ze kazdy bedzie przygryzal wlascicielom BMW...

    luz ;)

    jak dla mnie to im mniej 7er tym lepiej..w sensie takim ze sa to auta egzotyczne ... ;)
    zgadzam sie w 100 %. ale prawda jest taka ze brakuje nam duzo do super samochodow z pojemnoscia 1,4 max 1,6 obwieszonych spojlerami i innymi cudami. kazdy z tych oszolomow udzielajacych sie w czyms taki widzac e38 na ulicy wlepia w nia wzrok i czeka kiedy beda kosztowac 6 000 zeby sobie ja kupic wstawic gaz i obwiesic spojlerami a potem podjechac pod remize i swirowac gangstera. jest tylko jeden minus w naszych samochodach. duze silniki

  8. #8
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    taaaa jest wiele wraków które można kupić za bagatela 15 tys zł stąd biorą się tacy użytkownicy tych aut.

    I macie rację to rzadkie auto w szczególności po lifcie. U mnie w Lesznie oprócz mnie ma taką jeszcze 1 koleś i jest może z 5 sztuk przed liftem tak że na miasto gdzie mieszka ponad 60k ludzi a na rodzinę wypada ok 2,8 auta według ostatnich statystyk jakie słyszałem daje to dobry wynik :)

    Tutaj jest mniej więcej tyle samo użytkowników E65 co sprawia że auto jest rzadko spotykane i zawsze podziwiane
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW
    kolego coboss.wszystko ok,ale dlaczego twierdzisz ze (aż e32).Sam mam takie auto z czego się bardzo ciesze ale jasne jest ze mając takie jak ty cieszyłbym się bardziej.Wiec proszę cie o troszkę wyrozumiałości dla innych użytkowników e32.To także jest seria 7 bez której twój model by nie istniał.
    Miałem nowsze niż teraz auta ,ale teraz dopiero jestem zadowolony bo to jest coś czego szukałem.Jak trzech synów odchowam to może zmienię auto oczywiscie tez w wersji 7.
    A co do reszty POSTÓW to całkowicie popieram kolegów,ludzie czasem nie wiedzą co piszą i to chyba z nudów.

  10. #10
    Teraz jeżdzę E38, ale poprzednio mialem E32 i na ten model spoglądam z wielkim sentymentem.

    Naprawdę bardzo dobry samochód.

    I niema się co boczyć, że E32 stare i zmęczone, E38 ciut lepiej...

    Wierzcie mi - jest mnóstwo E65/66 pomęczonych i powycieranych bardziej niż niejedno E32 czy E38 :medit:
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •