Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47

Wątek: Czy E38 może służyć jako auto przedstawiciela handlowego?

  1. #41
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Polski Standard. Auta się sprawdza tylko na serwisie jest to jedyny realny informator. Wezmą kluczyk, wydrukują całą historię auta a nawet przetłumaczą większość na PL gdy auto było kupione w DE i to wszystko w 3 minutki całkowicie za darmo
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  2. #42
    Realny informator zakładając oczywiście że wszystkie naprawy były robione w ASO ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #43
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Polski Standard. Auta się sprawdza tylko na serwisie jest to jedyny realny informator. Wezmą kluczyk, wydrukują całą historię auta a nawet przetłumaczą większość na PL gdy auto było kupione w DE i to wszystko w 3 minutki całkowicie za darmo
    Przeczytaj co napisałem, opisałem autko z udokumentowaną historią, facet miał dosłownie wszystko spisane i km co do jednego - no ale co z tego? Nawet jak ktoś tego nie ma a pojade do serwisu i mi powiedzą ze tak przebieg ori, wydrukują co robione było i wogóle, no ale jak auto kibel to chyba niewiele mi to zmieni - chociaż niektórzy kochają papiery - polska biurokracja si ekłania :)

  4. #44
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Realny informator zakładając oczywiście że wszystkie naprawy były robione w ASO ;)
    No to juz inna bajka...

    Jeszcze takmyśle ile ton papieru musiałbym mieć jakbym chcial przy polskich drogach spisywać wszystko co zrobiłem aby dojsć do ładu np z zawieszeniem ehh :( :( Czy my sie kiedyś doczekamy normalnych dróg ??

  5. #45
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Polski Standard. Auta się sprawdza tylko na serwisie jest to jedyny realny informator. Wezmą kluczyk, wydrukują całą historię auta a nawet przetłumaczą większość na PL gdy auto było kupione w DE i to wszystko w 3 minutki całkowicie za darmo
    Przeczytaj co napisałem, opisałem autko z udokumentowaną historią, facet miał dosłownie wszystko spisane i km co do jednego - no ale co z tego? Nawet jak ktoś tego nie ma a pojade do serwisu i mi powiedzą ze tak przebieg ori, wydrukują co robione było i wogóle, no ale jak auto kibel to chyba niewiele mi to zmieni - chociaż niektórzy kochają papiery - polska biurokracja si ekłania :)
    Ja nie serwisuje auta bo raz, jestem za młody i mnie na to nie stać a dwa nie czuję takiej potrzeby bo kocham samochody i bardzo o nie dbam.
    Sam wszystko ładnie notuje. Może nie z dokładnością do dnia ale co do miesiąca. Ładnie wszystko opisuje co kolejny właściciel będzie mógł sprawdzić, a robię to przede wszystkim dla siebie :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #46
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    130
    Podjechałem do aso gdzie nie potrafili mi nic powiedzieć o historii auta z kolei jeden z potencjalnych kupców zaczął wszystko skrupulatnie sprawdzać.. podałem mu vin po kilku dniach odezwał się telefonicznie ze szczegółową historią serwisów które porównałem z "brifem" i faktycznie daty pokrywały się z pierwszym właścicielem od roku 2000 do 2006 full serwis więc panu ładnie podziękowałem i zostałem przy statku. Odpukać jest OK ;)

    Zastanawia mnie jak to jest że serwis BMW nie ma wglądu w historie auta a jakiś mechanik ma większe możliwości. Auto przyjechało z Włoch. Odnośnie poruszanych wcześniej książek serwisowych - są spece pod granicą zachodnią gdzie za 500-1500zł dostajesz książkę serwisową z wpisem w komputery aso w 24h. Co tu wiele pisać jak studia można kupić....

    Pozdrawiam
    "Old School Style"

  7. #47
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    to jest paranoja :( ale faktycznie serwisy są mocno ograniczone (żeby nie powiedzieć upośledzone) zamknęli się tylko do granic PL, DE i chyba jeszcze austria jest widoczna w systemach :/
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •