Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Zatrzaśnięte kluczyki wewnątrz samochodu. Jak otworzyć?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    175
    BMW
    e32 735
    Skąd
    Szczytno

    Post Zatrzaśnięte kluczyki wewnątrz samochodu. Jak otworzyć?

    Witam. Taki trochę głupi przypadek, ale zdarzyło mi się ostatnio zatrzasnąć kluczyki w środku samochodu. Wcześniej, przed pracą jak zamykałem samochód to wcisnąłem wszystkie cyple przy drzwiach i na końcu wysiadając wcisnąłem cypel od drzwi kierowcy i zatrzasnąłem drzwi. Później otworzyłem po pracy samochód i znowu powciskałem te rygle. Wjechałem do garażu i wysiadając łokciem wcisnąłem rygiel drzwi od kierowcy, trzasnąłem no a klucze zostały w środku...

    Mogę otworzyć bagażnik, mogę otworzyć klapkę wlewu paliwa i to tyle. Ma ktoś jakieś patenty jak się dostać do środka? Alarmu nie mam. Centralny mam ale jakby na niego auto nie było zamknięte, tylko poprzez wciśnięcie od środka rygli w 4 drzwiach. Słyszałem coś o jakimś sposobie przez klapkę wlewu paliwa. Podobno tam jakieś kable od centralnego itd. Ktoś coś podpowie? Dzięki za wszelkie rady.

  2. #2
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Czyli nie masz drugiego klucza, racja?
    Bezinwazyjnie, no prawie, możesz otworzyć auto jeżeli masz kieszonkowych rozmiarów osobę do pomocy, np. w postaci dziecka.
    Jeżeli masz worek na narty to pójdzie łatwiej, jeżeli nie to musisz usunąć perforowaną blachę na tylnej ścianie działowej tak, żeby pomocnik mógł się przecisnąć przez powstały otwór.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    175
    BMW
    e32 735
    Skąd
    Szczytno
    Niestety nie mam takiej osoby ;( sam się też tam w żaden sposób nie mogę zmieścić, a dziecko sąsiadów też jest za duże (za grube ;p )

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Nowiq
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    252
    BMW
    e32
    Skąd
    Hajnówka
    Kilka lat temu na parkingu supermarketu wycinałem szybkę w tylnych drzwiach w avensisie. Poskładałem na silikon i naprawiłem zamki, wkładki od zamków, centralny itd. żeby więcej nie mieć takich przygód. Wcześniej wiedziałem, że działa tylko z pilota, ale to olewałem, aż przestał pilot działać :P Jak na filmach, włożyć sztywny drut między szybę i uszczelkę, albo nawet ściągnąć uszczelkę i próbować trafić na rygiel od drzwi i ciągnąć w górę.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    244
    BMW
    E38 M60B40 Manual
    Skąd
    Mielec
    Ja miałem ten sam problem w e34
    Zbiłem tą małą szybę w tylnych drzwiach
    Montaż nowej jest dziecinnie prosta a i w ogóle nie droga... choć jak masz warunki to spróbował bym ja wyciągnąć ( jest na wcisk metalowe zaczepy) tylko ta listwa pomiędzy szybami jest przykręcana od środka.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    175
    BMW
    e32 735
    Skąd
    Szczytno
    Póki co wyciągnąłem ozdobną listwę chromową z pod szyby kierowcy od zewnątrz i zrobiła się taka przestrzeń około 1cm. Mam endoskop usb z podświetleniem, który się mieści w tą szczelinę, więc będę miał podgląd na żywo. Spróbuję drutem pociągnąć za rygiel od wewnątrz, w sensie tu pod boczkiem... może się uda ;) jak nie to tłuczemy tylną szybkę. Ciężko się wymienia drzwi tylne w e32? mam drugie pod kolor, bo moje miały przygodę...

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar Kaszana
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    88
    BMW
    e32 735i 91r.
    Skąd
    Kluczbork
    Wystarczy kawałek sznurka... minuta roboty i masz otwarty samochód. Tylko jeśli wystaje ten cypelek i auto nie jest zamknięte z użyciem podwójnego ryglowania oczywiście.

    Coś na przykład tego: https://www.youtube.com/watch?v=d8qPA7EF_oo

    Pozdrawiam!

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    175
    BMW
    e32 735
    Skąd
    Szczytno
    Kolego Kaszana niestety w przypadku 7er nie jest to takie proste ;) Jak będziesz wsiadał do auta to spójrz jaką grubość mają ramki szyb w drzwiach :) to nie tak jak na filmie, że 1cm i finito ;) Próbowałem już to zrobić ale już sporym wyczynem jest wcisnąć sznurek przez uszczelkę ;p a jak już się uda to pętla jest z dala od rygla ;)

  9. #9
    Początkujący Użytkownik Awatar Kaszana
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    88
    BMW
    e32 735i 91r.
    Skąd
    Kluczbork
    Śrubokręt, szmatka i trzeba podważyć. Może nawet w kilku miejscach. Najlepiej żebyś miał kogoś do pomocy.

    Lepsze to niż szybę bić chyba... przerabialem ostatnio tyle, że w serii 3, sprzątania w ... :)

    A praca sznurkiem wymaga wprawy, źle sobie przygotujesz na początku węzeł to będzie później lipa.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    175
    BMW
    e32 735
    Skąd
    Szczytno
    dziś po prawie 4h ciężkich nerwów w ruch poszedł młotek :)

    Okazało się, że bez pociągnięcia za klamkę od wewnątrz, nie da się otworzyć tych drzwi. Podciągałem do góry rygiel, ale nic to nie dało...

Podobne wątki

  1. [skrzynia] E65 730D dziwny hałas ze skrzyni biegów wewnątrz samochodu
    Przez twin7 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 28-11-2016, 22:49
  2. [wnętrze] Zatrzaśnięte drzwi w e66 może ktoś poradzi.
    Przez remikm3bmw w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-08-2016, 21:00
  3. Pomocy Pilne Zatrzaśnięte kluczyki w bagażniku
    Przez kazas4 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 09-04-2014, 21:14
  4. Zatrzaśnięte drzwi e32
    Przez e32mały w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 01-02-2013, 13:18
  5. zatrzaśnięte tylne drzwi
    Przez danmar100 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2012, 18:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •