Witam. Musze piłowac silnik jak jest zimny moze za 30 razemodpali;/ ale jak juz odpali nie chodzi rowno na wszystkie nie pali. jak sie przejade po 1 km wszystko znika i chodzi jak nalerzy, gdy przyjade powrotem to po czasie 3h jeszcze go odpale jak temp, nie jest calkiem po lewej stronie. lecz gdy postoi cala noc nie ma opcji odpalnia graniczy to z cudem:/ ostatnio zaobserowalem, że po 40 km trasie w warunkach miastowych gdy sie zatrzymalem i nie gasilem silnika temperatura silnika byla po prawej stronie na czerwonej skali (Szybko zgasiłem silnik) poszedlem do sklepu.. i znow opalam bylo okej jak postal troche to sie grzeje ale jadac juz temperaturka jest okej stoi w pionie,(gdy probuje palic go zimnego to tak chdozby chcial a nie mogł..:/ łapie i gasnie tak chdozby nie mial benzyny a mam polowe baku pompa paliwa okej raczej)
co mi poradzicie? czy to czujnik polozenia wału ?
Dodam jeszcze ze jakies 4 miesiące temu zmieniałem płyn w chłodnicy w serwisie norauto, i od tego czasu pokazuje mi sie raz na kiedy błąd "check coolant level" czy jakos tak.. plynu mam dość jest powyzej skali min. na zbiorniczku.

TU MACIE FILMIK NAKRECONY PRZEZE MNIE PRZED CHWILKĄ, JAK SIE ZAMOCHOD ZACHOWUJE (ogladnijcie do końca)
http://www.youtube.com/watch?v=VYAtkycfWRg

Pozdrawiam Was gorąco bracia z 7er:)