Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Wersja USA, czy warto??

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    254
    BMW
    E38 V8
    Skąd
    Wyszków

    Wersja USA, czy warto??

    Koledzy, po sprzedaży mojej E38 zacząłem szukać godnej następczyni, mam na oku pewne 740iL, w wersji USA, Czy koszta utrzymania auta różnią sie co do wersji europejskiej?? Jeśli tak to znacznie?? Czy będzie problem z częściami? Auto ma silnik M62B44 spięty z automatem.
    Wierny marce :) E30 & 7er V8 w manualu

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.
    Mam złe doświadczenia odnośnie wersii ameryk. VW-na. Kol. z innego klubu co pracuje w firmie BMW w Katowicach ,mówił ,że czasem w serwisach w kraju nie mają do takich aut oprogramowania,ale to są wiadomości nie potwierdzone przeze mnie,stąd tylko piszę co wiem,natomiast z VW miałem problemy,dopiero w Józefowie pod W-wą go naprawili ,fakt ,że to było trochę lat do tyłu,to był do tego bus 2200 na jednopkt. wtrysku ,byc może jest inaczej obecnie ,lecz trochę zdystansował bym się ,europejska wersja jest może mniej wyposażona ,ale w razie "w" po sąsiedzku produkowana.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    330
    BMW
    E38 740 iL
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez jerzyw
    Mam złe doświadczenia odnośnie wersii ameryk. VW-na. Kol. z innego klubu co pracuje w firmie BMW w Katowicach ,mówił ,że czasem w serwisach w kraju nie mają do takich aut oprogramowania,ale to są wiadomości nie potwierdzone przeze mnie,stąd tylko piszę co wiem,natomiast z VW miałem problemy,dopiero w Józefowie pod W-wą go naprawili ,fakt ,że to było trochę lat do tyłu,to był do tego bus 2200 na jednopkt. wtrysku ,byc może jest inaczej obecnie ,lecz trochę zdystansował bym się ,europejska wersja jest może mniej wyposażona ,ale w razie "w" po sąsiedzku produkowana.
    A ta na rynek USA to niby gdzie jest produkowana?
    Ja swoją jeżdżę od roku i jakoś wszystkie europejskie części pasują
    VW w każdej wersji to :x :x :x w końcu to wieśwagen.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.
    Pisałem o oprogramowaniu,'...

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    330
    BMW
    E38 740 iL
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez jerzyw
    Pisałem o oprogramowaniu,'...
    A to się nie liczy jako część, którą można zmienić lub wymienić w serwisie? Jak koło?

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.
    Masz rację jak koło...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •