Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Logic7

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    dzwoń gdzie Ci napisałem,

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    A ja mam goscia u mnie w mieście.
    Polecam w 100% - ADAM: +48 790 627 514
    Powiedz ze dostałeś kontakt od Pawła z forum!

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    511
    BMW
    E65 740d, 335i, 750dX
    Skąd
    LU
    Cytat Zamieszczone przez Dzikibambosh Zobacz posta
    Witajcie,
    Kupiłem moją E65, która według VINu posiada Logic7 (ma też opcje kliknięcia w menu audio Logic7 oraz tło L7). W bagażniku była oryginalna instalacja (duża kostka, oraz swiatlowod na ktorym byla wrzucona pętla).
    Kupiłem używany wzmacniacz o nieznanym stanie. Podłączyłem najpierw dużą kostkę, z gniazda wzmacniacza zaczęło mrugać światełko. Podłączyłem światłowód, obwód się zamknał bo wszystko zaczeło grać lecz...
    Gra jakby go dalej nie było, nie to, że nie ma basu ale nie działa żadnej głośnik, za który wzmacniacz jest odpowiedzialny, nie słyszałem też żeby chodził wentylator w środku wzmacniacza.
    Jak sprawdzić, czy on w ogóle jest w jakiś sposób sprawny ? Może trzeba coś aktywować po jego włożeniu ?
    Wcześniej na kompie nie mógł się połączyć ze wzmakiem bo go nie było, czego mogę się spodziewać jutro po podłączeniu kompa ? Może się podłączy i będą jakieś kody błedów cokolwiek ? Jak nie to gdzie go oddać na sprawdzenie/regenerację ?

    Ja bym sprawdzil NCSem co masz w ustawieniach w ASK, moze masz hi-fi ustawione zamiast top hi-fi

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez lysy_k Zobacz posta
    Ja bym sprawdzil NCSem co masz w ustawieniach w ASK, moze masz hi-fi ustawione zamiast top hi-fi
    Przy ASK I MMIGT przekodowanym na zwykłe stereo, po podłączeniu wzmacniacza logic7, subwoofery odzywały się. Tylnych kanałów nie sprawdzałem, ale nie zdziwiłbym się jak też zagrałyby
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  5. #15
    Początkujący Użytkownik Awatar scott
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    99
    BMW
    e39 540i 6gang e36 325 cabrio E39 540iA E65 745
    Skąd
    Siedlce

    Post

    Witam-podłącze się pod temat...dzisiaj po otworzeniu auta wydobywał się szum w głośniku w drzwiach z przodu od strony pasażera niezależnie czy radio włączone czy nie. Ogólnie pozostałe wszystkie głośniki grają ok. Czy mogę w ciemno określić że to końcówka mocy w radiu?
    Ostatnio edytowane przez scott ; 27-12-2016 o 08:56
    NO FIGHT NO LIFE!!!!!

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    40
    BMW
    M5 e34, 750Li e66, 740xD f01 lci
    Skąd
    Katowice, Kraków
    A czy podmieniał ktoś kiedyś wzmacniacz logic7 jakimś innym? Chodzi mi o to że upatrzyłem sobie wzmacniacz z wejściami hi-in i jak dobrze widzę wpina się we wzmacniacz ori kostkę która wchodzi w ten od logic7.
    Czy po takiej zmianie dalej zostaną mi ustawienia dźwięku korektor i efekt logic7?

  7. #17
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez KrzychuR1 Zobacz posta
    A czy podmieniał ktoś kiedyś wzmacniacz logic7 jakimś innym? Chodzi mi o to że upatrzyłem sobie wzmacniacz z wejściami hi-in i jak dobrze widzę wpina się we wzmacniacz ori kostkę która wchodzi w ten od logic7.
    Czy po takiej zmianie dalej zostaną mi ustawienia dźwięku korektor i efekt logic7?
    Żeby coś takiego wykonać to musiałbyś pozostawić wzmacniacz logic7

    Dźwięk do Logic7 biegnie światłowodem. Nie jest to niestety standard Toslink, ponieważ idzie tym też sterowanie.


    Witam-podłącze się pod temat...dzisiaj po otworzeniu auta wydobywał się szum w głośniku w drzwiach z przodu od strony pasażera niezależnie czy radio włączone czy nie. Ogólnie pozostałe wszystkie głośniki grają ok. Czy mogę w ciemno określić że to końcówka mocy w radiu?
    Tak na prawdę, rzadko psuło się coś innego. Jeśli nie ma dźwięku z tego kanału to najprawdopodobniej będzie to właśnie końcówka
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    511
    BMW
    E65 740d, 335i, 750dX
    Skąd
    LU
    Cytat Zamieszczone przez cursor Zobacz posta
    Przy ASK I MMIGT przekodowanym na zwykłe stereo, po podłączeniu wzmacniacza logic7, subwoofery odzywały się. Tylnych kanałów nie sprawdzałem, ale nie zdziwiłbym się jak też zagrałyby
    Graja ale nie tak jak trzeba..
    Przypomnialo mi sie ze po wymianie na ASK lci mialem az za duzo basow i malo wysokich
    Dopiero po zmianie w ASK na top hi fi wrocilo do normy

  9. #19
    Początkujący Użytkownik Awatar scott
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    99
    BMW
    e39 540i 6gang e36 325 cabrio E39 540iA E65 745
    Skąd
    Siedlce
    Cytat Zamieszczone przez lysy_k Zobacz posta
    Graja ale nie tak jak trzeba..
    Przypomnialo mi sie ze po wymianie na ASK lci mialem az za duzo basow i malo wysokich
    Dopiero po zmianie w ASK na top hi fi wrocilo do normy
    pamiętasz może czy to był wpis:
    FILTER_FZG_BLOCK_1
    e65_top_hifi
    ??????????????
    Bo mam taki problem po wymianie ASK że ładuje basem a sopran cieniutki mimo zmian w korektorze itp

    ps
    Udało się zmienic jakośc dzwieku po zmianie wpisu z hifi na hifi w 8 albo 10 wpisach i teraz gra miodzio
    Ostatnio edytowane przez scott ; 30-10-2017 o 21:36
    NO FIGHT NO LIFE!!!!!

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    650
    BMW
    E66 750Li, E66 760Li, G31 530xD, G05 45E
    Skąd
    Poznań
    Ma ktoś schemacik L7 co gdzie jak?
    Bo mój przy odpalaniu strzela w głośniki.
    A w druga sztukę chciałbym RCA wyprowadzić.

Podobne wątki

  1. [audio/video] e65 mostkowanie LOGIC7
    Przez sir_rolu w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-04-2015, 07:53
  2. [audio] Logic7 E65
    Przez Aldik w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 13-06-2013, 07:48
  3. [audio/video] logic7 out:)
    Przez czarny745d w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-10-2011, 13:21
  4. LOGIC7 - jak to działa?
    Przez BIGPUN w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-01-2008, 03:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •