Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: LCM 3 z LWR czy bez LWR (soczewka)

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2016
    Posty
    101
    BMW
    E38
    Skąd
    Polski

    Post LCM 3 z LWR czy bez LWR (soczewka)

    Cześć,

    chciałbym was prosić o pomoc, bo przymierzam się do zakupu LCM'a 3 (niestety mam starego LM'a wersja przed liftem), ale mam wątpliwość co do wersji.

    Są w sprzedaży wersje z LWR'em i bez. Ja mam reflektor soczewkowy (nie xenon), więc nie wiem czy wybrać wersję z LWR czy bez LWR. Moja wątpliwość pojawiła się stąd, że po uruchomieniu auta, ten ustawia sobie wysokość poziomu świecenia reflektora, co wyraźnie widać na ścianie, a dodatkowo mam pokrętło do korygowania wysokości świecenia, gdy obciążony jest tył.

    Więc jaki powinienem wybrać LCM 3 ohne manual LWR (jak rozumiem bez LWR), mit manual LWR (z manualnym LWR)? Gdzie można o tym poczytać?

    Byłym wdzięczny za pomoc.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2016
    Posty
    101
    BMW
    E38
    Skąd
    Polski
    aaa dodam jeszcze, że po rozkodowaniu VIN jest w wyposażeniu jest opcja "S510A HEADLIGHT BEAM-THROW CONTR. F LOW BEAM Regulator zasięgu świateł ".

    Prośba o podpowiedź.

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Sprawdź czy pod schowkiem masz moduł LWR.
    Opcja o której wspominasz mogłaby oznaczać, że takowy tam powinien być.
    Jeśli nie masz, to z tego co piszesz to powinieneś kupić moduł w wersji "Mit manual LWR" lub oznaczony jako W/LWR(czyli With LWR).

    LWR to regulacja zasięgu świateł. W momencie gdy jest osobny moduł do poziomowania + czujniki na wahaczach to moduł świateł jest w wersji ohne LWR, czyli nie on zarządza poziomowaniem, ale zewnętrzny moduł. Jeśli masz manualną regulację(o czym wspominasz) i nie masz modułu LWR za schowkiem to potrzebujesz moduł z obsługą LWR, bo wtedy sam LCM steruje silniczkami poziomowania.

    W e38 w obu wersjach lamp(zwykła i xenon), światła wykonują ruch po ich włączeniu. Chodzi o synchronizację silniczków poziomowania
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2016
    Posty
    101
    BMW
    E38
    Skąd
    Polski
    Dzięki wielkie Cursor, za rzeczową i konkretną odpowiedź, właśnie pojechała na przegląd, więc nie mogę sprawdzić organoleptycznie, rozumiem, że szukam czegoś takiego jak na zdjęciu (pod tą strzałką)?

    https://www.google.pl/imgres?imgurl=...act=***&uact=8

    Wielkie dzięki jeszcze raz!

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    rozumiem, że szukam czegoś takiego jak na zdjęciu (pod tą strzałką)?
    Dokładnie tak
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2016
    Posty
    101
    BMW
    E38
    Skąd
    Polski
    Cursor - WIELKIE DZIĘKI!

Podobne wątki

  1. [E32] Galancio Hartge + bizenon soczewka + 4 szt. halogen
    Przez vramzes w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-05-2015, 11:39
  2. soczewka w długich
    Przez BlooDi w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 22-10-2013, 19:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •