Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Zadurzony w e38 ;)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2016
    Posty
    4
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Toruń

    Post Zadurzony w e38 ;)

    Witam wszystkich serdecznie!
    jestem bardzo szczęśliwym posiadaczem swojego wymarzonego bmw z v8 pod maską. W kilku zdaniach podzielę się z Wami moją historią.
    Długo poszukiwałem odpowiedniego auta, początkowo jeszcze w 2014 roku, kiedy to byłem nastawiony jeszcze na e39 528i, nie znalazłem wtedy samochodu w odpowiednim stanie i wybór padł na Audi A6 C5 99r. z v6. Zdecydowałem się wówczas na to auto, gdyż wizualnie było takie jak chciałem - czarna limuzyna z jasnym środkiem, w dodatku bardzo dobrze wyposażona, no i jeszcze v6, bajka (v8 wówczas zdroworozsądkowo niestety odrzucałem) I tak bajkowo było... do czasu. Jednak samym wyposażeniem się nie jeździ, no i hmm... nie było to bmw. Pomimo iż było to naprawde fajne auto i włożyłem w nie sporo grosza i serca, zdecydowałem się po roku oddać je w dobre ręcę i znów poszukać dla siebie bmw
    I znów odpowiedniego 528i nie mogłem znaleźć, aż w kwietniu dowiedziałem się o e38 740i 96. Czarna, chromowane listwy, jasne wnętrze, jeszcze ładniejsze niż w audi, te skóry, ta konsola, ten zapach (a o tym to dopiero później się przekonałem :), lecz v8... czy mogę? początkowo myślałem, że nie, ale jednak powiedziałem muszę, jeśli nie teraz to nigdy :)
    I oczywiście nie żałuję, mało tego jestem zauroczony, zachwycony. Wreszcie mam auto o jakim marzyłem (kwintesencja lat 90-tych) i planuje się już z nim nie rozstawać, mam nadzieję, że mi się to uda.
    Mimo, iż jest w naprawdę świetnym stanie, wiadomo, zawsze jest coś do zrobienia. Aktualnie niestety nie mam zbyt dużo czasu, żeby zająć się Nią z sercem, z powodu narodzin drugiego dziecięcia :), ale co się odwlecze to nie uciecze. Przyjąłem zasadę od ogółu do szczegółu... chcę doprowadzić do stanu możliwie najbliższego ideału i zachować możliwie oryginalne. Będę zatem starał się w niedługim mam nadzieję czasie odrobinę zaangażować się na forum.
    Ostatnio edytowane przez Carmel ; 09-12-2016 o 10:49

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,521
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Witaj. E38 czarna z jasnym środkiem to najlepsze połączenie jakie może być. Poprosimy o jakąś porcję zdjęć :)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar bobibmw5
    Dołączył
    Jul 2016
    Posty
    67
    BMW
    e65 3.0d i e65 3.0d fl , F01 4.0d
    Skąd
    Bydgoszcz
    Witamy , niech się prowadzi , foto mile widziane

  4. #4
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Taka lekcja na przyszłość:
    Zadłużony - http://sjp.pl/zad%C5%82u%C5%BCony

    Zadurzony - https://www.synonimy.pl/synonim/zadurzony/

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2016
    Posty
    4
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Toruń

    Post

    rzeczywiście, dziękuję za uwagę.
    Ostatnio edytowane przez Carmel ; 09-12-2016 o 10:55

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Velocityraptor
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    315
    BMW
    było E38 750i, będzie E38 750i
    Skąd
    OKR
    He he, niejeden zadurzony w BMW pozostał na koniec zadłużony :)
    -------------------------------------
    Broń Masowego Wyprzedzania.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2016
    Posty
    4
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Toruń
    Wstyd przyznać, ale nie mam właściwie zdjęć, zaledwie kilka, w dodatku niezbyt ciekawych, ale na początek będą musiały wystarczyć. Spróbuję coś zamieścić, muszę jednak jeszcze najpierw ogarnąć temat zamieszczania zdjęć, a ciekawsze może hmm... jak aura pozwoli. Na razie Betka zimuje w ciepłym garażu i obawiam się, że chyba trochę tam zostanie, oby nie aż do wiosny:P
    A może mi ktoś podpowiedzieć, czemu w wielu przypadkach zamiast zdjęć widzę ikonki w postach innych?


    Tutaj jeszcze w rodzimym kraju








    a to już po niedługim czasie



    Jeszcze w takim stanie jak przyjechał.
    Aktualnie RC-ki odzyskały już blask w postaci polerowanego rantu i nowe letnie gumy :)
    Planuję oczywiście zająć się również kosmetyką lakieru.


    To może przedsmak wnętrza...
    Ostatnio edytowane przez Carmel ; 10-09-2017 o 21:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •