Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: [ elektryka] &[mechanika] Pare spraw, prosze o pomoc..

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    84

    [ elektryka] &[mechanika] Pare spraw, prosze o pomoc..

    Witam


    Mam pare problemow ze swoją 7ką ;)

    Po 1.

    Czujnik temperatury zewnetrznej pokazuje mi -40stopni, przez co, jak przypuszczam, climatronic wieje caly czas cieplym powietrzem, dopiero przy ustawieniu 16 stopni idzie w aucie wytrzymać. Co z tym zrobic?

    Po 2.

    Telefon, o tym juz czytalem, dzisiaj sprobuje cos z nim zrobic (wogole nie swieci)

    Po 3.

    Podczas jazdy, gdy zwalniam od ok. 30km/h do 20km/h, oraz przy jezdzie ponad 110km/h auto łapie jakies wibracje, wydaje mi się, ze od silnika. Gdy dodam delikatnie gazu, badz nacisne hamulec, wszystko wraca do normy. Co to moze byc?


    725tds, 97r, automat.

    Z góry dziekuje za odpowiedz

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Ad pkt 1 - masz uszkodzony czujnik temperatury zewnętrznej - znajduje się w kanale chłodzącym hamulce po lewej stronie. Wlot obok lewego halogenu, a wylot w nadkolu. Trzeba zdemontować pokrywę oslaniającą od spodu halogen. Z tego co się orientuję jest tego sporo na alledrogo.pl :P
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  3. #3
    nie w kazdej e38 jest czujnik w kanale. Ostatni zaczepilem o wystające zapiecie bramy i wurwalem plastik od spodu ale nie pokrywe pod silnik. Wszyscy właśnie mowili ze czujka jest w tunelu wiec myslalem ze razem z czujka zgubiłem tunel. Zakupiłem wiec w ASO tunel czujke i ten maly plastik. No i tunel mi został ponieważ czujka jest umieszczona wlasnie w tej zaslepce i widać ja jak sie podniesie auto do góry. Wiec jak widać nie zawsze jest w tunelu :)



    “Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy”

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    84
    Cytat Zamieszczone przez radoshb
    Ad pkt 1 - masz uszkodzony czujnik temperatury zewnętrznej - znajduje się w kanale chłodzącym hamulce po lewej stronie. Wlot obok lewego halogenu, a wylot w nadkolu. Trzeba zdemontować pokrywę oslaniającą od spodu halogen. Z tego co się orientuję jest tego sporo na alledrogo.pl :P
    Lewy, patrząc od przodu na mordke 7ki?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •