Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: [e38] Witam serdecznie :)

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik Awatar bmw7
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    479
    BMW
    E38 725 tds
    Skąd
    Wejherowo
    Witam :)

  2. #32
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    17
    WITAM SERDECZNIE

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Pięknie ;) ładnie zdjęcia wyszły na tle elektrownii :D
    Only E38

  4. #34
    Witam :) ładna E38, ale dlaczego TDS?? :( ten silnik wymaga ogromnego poświęcenia żeby sprawnie chodził... / miałem takowy w E39, wg mnie jest za słaby jak na większe auto/ :)
    Przedni napęd jest dla dziewczynek!

    E23 745i / 1980 r. / 3.2 turbo / 252 KM i inne modele :)
    www.ClassicBMW.pl

  5. #35
    Cytat Zamieszczone przez zduncio
    Witam :) ładna E38, ale dlaczego TDS?? :( ten silnik wymaga ogromnego poświęcenia żeby sprawnie chodził... / miałem takowy w E39, wg mnie jest za słaby jak na większe auto/ :)
    Zduncio, nie prowokuj dyskusji o wyższości świąt Wielkanocnych nad Bożym narodzeniem.... ;D

    Schodzimy na tematy gustu/możliwości/preferencji.... A w poście sam sobie odpowiedziałeś: "... wg mnie ....", zatem może koledze pasuje/podoba się/na większy go nie stać/lubi tanią jazdę ??

  6. #36
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    temat rzeka :medit:
    Pewność na każdym kilometrze ...

  7. #37
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    84
    Osobiscie rozgladam sie teraz za 740 w Longu ;) Ta siodemka byla bardziej trafem jak celowym zakupem. Bylem zakochany w e32, stwierdzilem ze kupie e38 i zakochalem sie ponownie ;D

    Jak narazie TDSiak sie sprawuje wzorowo, a do jazdy po miescie 150KM wystarcza, nie zdarzylo mi sie zeby brakowalo mi mocy.

  8. #38
    Zaawansowany Użytkownik Awatar bmw7
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    479
    BMW
    E38 725 tds
    Skąd
    Wejherowo
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Cytat Zamieszczone przez zduncio
    Witam :) ładna E38, ale dlaczego TDS?? :( ten silnik wymaga ogromnego poświęcenia żeby sprawnie chodził... / miałem takowy w E39, wg mnie jest za słaby jak na większe auto/ :)
    Zduncio, nie prowokuj dyskusji o wyższości świąt Wielkanocnych nad Bożym narodzeniem.... ;D

    Schodzimy na tematy gustu/możliwości/preferencji.... A w poście sam sobie odpowiedziałeś: "... wg mnie ....", zatem może koledze pasuje/podoba się/na większy go nie stać/lubi tanią jazdę ??
    Zgadzam się z kolegą 725tds

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    ladne fotki...mysle ze kazda 7er jest fotogieniczna...pozatym pozdrawiam i witam :papa:
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik Awatar max
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    666
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    pomorze
    Siedem kolego :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •