Witajcie panowie, kupiłem w końcu swoje e38 730i z 94r przepraszam jak piszę nowy temat a był juz na forum ale zależy mi na czasie a mianowicie po kilku dniach spotkał mnie problem a z tym że podczas jazdy prędkościomierz głupiał raz pokazywał dobrze raz opadał świeci się kontrolka ABS pojechałem na kompa okazał się czujnik w lewym tylnym kole został wymieniony na nowy koszt 270zł ale problem teraz wygląda tak: prędkościomierz ani drgnie ABS gaśnie po uruchomieniu zapłonu ale po ruszeniu oświeca się s powrotem, przy wolnym toczeniu się to nie pojawia ale drży pedał hamulca przy delikatnym hamowaniu, asc czy tam dsc nie wiem czy było czy nie kontrolka się nie świeci możliwe ze spalona trakcji nie ma bo lata bokiem jak szalona tym bardziej teraz jak jest śnieg nie da się wgl ruszyć (automat) przycisk jest dsc bo jest zmieniona deska na skórzaną z wersji 5.4 ale rozebrałem ją całą i kostki do podłączenia nie znalazłem macie jakieś wskazówki czym się kierować żeby sprawdzić co mu dolega oraz czy mam asc/dsc...

Sprawdzone bezpieczniki, pomierzony prąd na przewodach, czujniki wszystkie ok opór na każdym taki sam, może sterownik? piasta z tym magnetycznym czymś co mierzy prędkość? nie mam pomysłów:(