Maniak ze mnie żaden chociaż ten film moge ogladać nieskończoność razy :D
Poprostu chciałem żeby mój profil się jakoś orginalnie nazywał i związany był z BMW 7 :D
No Damias popieram musi szybko zleciec bo nie wytrzymam :(