Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67

Wątek: [E32] 735i 1987 rok

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz

    Post

    Witaj na forum

    Jeśli chodzi o rdzę to gwarantuje ci że nie jesteś w stanie tego stwierdzić czy jest w dobrej kondycji czy złej (no chyba że były by dziury to byś to widział). Jeśli rejestrujesz na zabytek to taki zabieg jak wyciągnięcie dywanu nie powinien robić na tobie wrażenia i dopiero wtedy ( i tylko wtedy) będziesz mógł powiedzieć czy wszystko jest ok.

    Stety, niestety miałem do czynienia z wieloma modelami bmw z lat 80' i 90' i po prostu wiem co mówię. To że wszedłeś w kanał, popatrzyłeś i napisałeś że podłoga jest "igła" to już znamy takie przypadki. Tym bardziej że napisałeś że "coś" jest na progach a to słaby punkt E32 nie jest...

    Tak czy inaczej życzę ci miłej współpracy z tym autem i do zobaczenia (mam nadzieję) na zlocie!
    Ostatnio edytowane przez Dzuda ; 25-11-2016 o 22:26

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2016
    Posty
    23
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    Tarnów
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Witaj na forum

    Jeśli chodzi o rdzę to gwarantuje ci że nie jesteś w stanie tego stwierdzić czy jest w dobrej kondycji czy złej (no chyba że były by dziury to byś to widział). Jeśli rejestrujesz na zabytek to taki zabieg jak wyciągnięcie dywanu nie powinien robić na tobie wrażenia i dopiero wtedy ( i tylko wtedy) będziesz mógł powiedzieć czy wszystko jest ok.

    Stety, niestety miałem do czynienia z wieloma modelami bmw z lat 80' i 90' i po prostu wiem co mówię. To że wszedłeś w kanał, popatrzyłeś i napisałeś że podłoga jest "igła" to już znamy takie przypadki. Tym bardziej że napisałeś że "coś" jest na progach a to słaby punkt E32 nie jest...

    Tak czy inaczej życzę ci miłej współpracy z tym autem i do zobaczenia (mam nadzieję) na zlocie!
    Zapytaj Wojtka z Groupeaie.pl jaka to ruina bo widzę że jesteś z okolic


    Kolego samochód miał juz ściągnięte nakładki progowe , bak, całe zawieszenie które było piaskowane i lakierowane proszkowo itd. Ponadto przyjechało z włoch tak że wiem co pisze :) Miałem już wiele modeli bmw z różnych roków produkcji i wiem na co zwrócić uwagę :) Wiem że każde forum ma swojego Guru i rozumiem że właścnie go poznałem ?
    Ostatnio edytowane przez Acik666 ; 26-11-2016 o 19:06

Podobne wątki

  1. 735i e32
    Przez Tomala320i w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-01-2013, 09:18
  2. [pozostale] wyposażenie seryjne rok 1987/88
    Przez KAREP w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-12-2011, 12:20
  3. [e32] BMW E32 735i
    Przez lisulodz w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 25-09-2009, 21:31
  4. [e32] 735i
    Przez hajko w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 27-07-2009, 18:47
  5. [e32] 735i AL
    Przez seweryn1982 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 24-02-2009, 12:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •