Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47

Wątek: [mechanika] 728 iX

  1. #21
    Cytat Zamieszczone przez max mt
    Panowie wiem na pewno istniało e34 525 ix właśnie ix Tutaj dowód RealOEM :P Oraz e30 325ix w sedanie i kombi :D
    Oczywiscie ze istnialo - nawet taka E34 touring serwisujemy ale o E38 nadal brak sladow
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  2. #22
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    a mi sie wydaje ze mozliwe ze wypuszczono 2 czy 3 sztuki, tak jak wspomniane wyzej e31 830 byly nieudane i tak to sie skonczylo,

  3. #23
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez NikosWariat
    jak napisałem na samym początku szukam informacji na temat w/w auta oraz dane techniczne osiągi , rozwiązania techniczne itp.

    a nie udowodnić że istniej lub nie

    ja uważam 50%/50% że w/w auto istniało lub nie
    Pytanie tylko po co? Do czego sa potrzebne osiagi auta ktorego nie ma lub jesli istnieje to moze 1 sztuka? Co ma to dac?

    (Jesli juz to jest to raczej jakas garazowa przeroba 7 na bazie 5tki iX lub zart jej wlasciciela ktory dokleil sobie "X" na koncu nieudolnie zamontowanego oznaczenia modelowego :D )
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Jeżeli takie auto istnieje i było wyprodukowane, to Nas (a przynajmniej mnie), miłośników serii 7 interesują dane techniczne takiego "wynalazku" - choćby z czystej ciekawości.

    Uważam, że temat coś jednak wnosi. Należy albo potwierdzić, albo z całą pewnością zdementować istnienie takiego pojazdu.


    Nikoś, zadałeś sobie trud skontaktowania się z kimś kompetentnym z BMW? Czy skończy się na gdybaniu?


    sądząc po tym, jak jest umieszczony emblemat myślę, że to joke...

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    59
    BMW
    E38 750iL
    Skąd
    Łódź
    To może teraz ja wrzucę kamyczek do ogródka :). Po pierwsze nie było czegoś takiego jak napęd na 4 koła w bmw serii e38. Co do błędów w katalogach, to mogę ci ich pokazać tysiące i tym w ogóle nie ma co się sugerować. Co do realoem, ok, tam mogłoby nie być takiej informacji, ale na pewno była w ETK. Skoro nie ma w ETK, nie istnieje. Z drugiej strony, można by wrzucić pełno zdjęć e38 ze znaczkiem M, czy będziemy teraz rozpatrywać czy była robiona seria M ? Myślę, ze nie. Co do oznaczeń xi czy ix każdy z was ma trochę racji, w starszych modelach było oznaczenie ix (e30,e34) zaś w nowszych jest już oznaczenie xi (e46,e60), więc nie ma się o co kłócić, to samo zresztą dotyczy innych oznaczeń np iL i Li :). Co do 8ki z 3.0 motorem. Było takie auto faktycznie wyprodukowane w 18 egzemplarzach. Jednak żaden z nich nigdy nie został sprzedany. Wszystkie były tylko i wyłącznie prototypami i zostały zniszczone. Oczywiście jak ktoś zna trochę historię silników BMW można snuć teorie o m60b30 jednak to będą tylko domysły. A jak chcesz, to nakleję sobie na klapę znaczek Lx7 B6/7 :P. Oczywiście żart, pozdrawiam wszystkich ciule :).
    626 KM i 1010 Nm ....

  6. #26
    Cytat Zamieszczone przez rosa
    Oczywiście żart, pozdrawiam wszystkich ciule :).
    Do kogo to i dlaczego ciule? :/
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  7. #27
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    59
    BMW
    E38 750iL
    Skąd
    Łódź
    A wszystkich was ciule pozdrawiam :). A co: ).
    626 KM i 1010 Nm ....

  8. #28
    7ka
    Gość
    hahaha chyba czule

  9. #29
    Wole się upewnić ;D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  10. #30
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    rosa mamy rozumieć "ciule" jako "czarny humor"? Czy jest coś więcej w tym co piszesz??? :?
    Mam nadzieje że nie chcesz obrazić nikogo z wypowiadających się w temacie?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •