Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47

Wątek: [mechanika] 728 iX

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Po pierwsze primo :)
    Podejrzewam że BMW potrafi spełnić nawet najśmielsze zachcianki klienta, zwłaszcza takiego którego stać na nowe 7er ;) Ktoś mieszkał w Alpach, nienawidzi Audi, a chciał mieć luksusową limuzynę Więc myslę, że takie autko mogło powstać jako Indyvidual.

    Po drugie primo :)
    Należy najzwyczajniej zapytać w ASO o części zamienne przedniego zawieszenia do iX

    I po trzecie primo - ultimo :)
    Nikoś, czemu nie napiszesz maila do BMW?? :keep:

  2. #12
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Emblemat 728IX jest napewno nie oryginalnie naklejony. Jest zbyt nisko na klapie. Popatrz sobie jak jest naklejony na oryginale ;)
    Poza tym Nikoś żeby coś udowodnić musisz przedstawić jakieś konkrety a nie katalogi z częściami. I to po Twojej stronie jest udowodnienie swoje tezy.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #13
    Jak już ktoś gdzieś tam chyba pisał (bodajże na SB) bardziej wiarygodne od intercarsu są informacje w ETK a tam nic o 728ix nie ma. Także nie wiem czy jest sens szukać jeszcze gdzieś poza ASO takich informacji.
    A tak apropo tego co Evan napisał o oznaczeniu na klapie - faktazja ludzka nie zna granic ;) Widać że emblemat jest przyklejony tuż nad przetłoczeniem klapy żeby było równo :P
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  4. #14
    Inna sprawa ze odkad pamietam napedy w BMW nazywaly sie xi, xd a nie ix i to nawet w E34 widzialem.

    Nie jestes jedynym ktory wie jak wyglada przeniesienie napedu w czteronapedowym BMW i wierz mi - nie chodzi o to ze 2.8 ma sporo miejsca pod maska. Dzisiejsze E60 xi, xd jest naprawde sporo bardziej upchniete pod maske - choc przyznam ze rowniez 6 cylindrow w rzedzie. Z reszta 4-ro cylindrowe czteronapedowki rowniez sa chocby w E83....

    Na szczescie to nie to forum ze slyszy sie to, co chce sie uslyszec - wiec daruj sobie uwagi w stylu ze ktos ma problemy ze sluchem.

    Na szczescie na 7er panuje wolnosc slowa (bez obelg) a moderatorzy czytaja wszystko i trzymaja reke na pulsie
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Sylwek7 - wydaje mi się, że benzynówki miały oznaczenie IX - np 325ix, chyba że się mylę :)

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    206
    BMW
    E38 4,4 M62TU; E36 coupe 2,8 M52
    Skąd
    Prudnik
    Od siebie dodam że Oo ile takie cóś było choćby prototypem to ciekawe rozwiazanie bawarczycy zastosowali z tego co piszesz....dyfer przykręcony do miski...ciekawe jak szybko wyrwało by miskę albo silnik z poduszek.Naped ma ciagnąć "budę" a nie jednostke napedzającą.
    W E30 ix miska olejowa też brała udział w napędzie, przechodziła przez nią półośka ;)

  7. #17
    no niestety - oznaczenia sa xi np. E46 a dyfer jest jak najbardziej przykrecony do miski i bloku silnika. I X3 tak ma i X5 i osobowe xi, xd
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  8. #18
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Zadam jedno i to dosc prozaiczne pytanie:
    co ma na celu zalozenie i tresc tego tematu?

    Udowadnianie wszystkim ze ktos wie cos czego inni nie wiedza?
    chce ktos kupic takie auto- ma takie do sprzedania??

    Zakladajac nawet ze taki dziwolag istnieje (co jest baaaaardzo watpliwe) w ilosci moze 1 sztuka to co mialyby przyniesc te informacje? (nawet jesliby istnialy)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  9. #19
    Oj Boss - sadze ze sam sobie odpowiedziales na postawione pytanie, a mianowicie:

    Cytat Zamieszczone przez BOSS
    ...udowadnianie wszystkim ze ktos wie cos czego inni nie wiedza...
    Wlasnie ja tak to odczuwam - zalozyciel chyba mial to na celu
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  10. #20
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Panowie wiem na pewno istniało e34 525 ix właśnie ix Tutaj dowód RealOEM :P Oraz e30 325ix w sedanie i kombi :D
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •