Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: [e32] prawie nowe 735i

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne

    Post

    Cena jak najbardziej dobra z jednej strony to mało a z drugiej dużo. Jeżeli stan jest rzeczywiście taki jaki powinien być przy tym wieku i przebiegu.
    Jakiej klasy samochód nowy kupimy w tych pieniądzach? Ile kosztuje nowy samochód klasy premium a przecież BMW E32 tej klasy jest?
    Tutaj sami dajmy sobie odpowiedź.
    Dość rarytaśne zegary ma też to bmw pierwszy raz takie widzę.

  2. #12
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,390
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Patrzę sobie na VIN i widzę pozycję: S925 Dummy-SALAPA, spotkał się ktoś już z takim zapisem, wie co oznacza ? Zastanawia mnie też tylny podłokietnik ze sterowaniem radia, nie powinien być w VIN'ie ujęty ?

    Cena no cóż, wysoka, za wysoka wg mnie jak za 735. Patrząc ne poziom cenowy na zachodzie europy, to wszystko co w bardzo dobrym stanie z 740/750 na klapie zaczyna się od ok 15k euro. Niestety E32 z R6 pod maską takich cen jeszcze nie osiągają. Ale myślę, że to kwestia czasu by się trochę zrównały. Za kilka lat priorytetem przy szukaniu takiego auta będzie stan ogólny, jak ktoś nie będzie miał parcia na V-kę to kupi nawet rzędowe 730, i w doopie będzie miał że silnik najsłabszy.
    Ostatnio edytowane przez tequila1909 ; 25-11-2016 o 09:58
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  3. #13
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Dummy to atrapa, ale co to jest SALAPA? :)
    pozdrawiam Bartek

  4. #14
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz

    Post

    Cytat Zamieszczone przez tequila1909 Zobacz posta
    Patrzę sobie na VIN i widzę pozycję: S925 Dummy-SALAPA, spotkał się ktoś już z takim zapisem, wie co oznacza ? Zastanawia mnie też tylny podłokietnik ze sterowaniem radia, nie powinien być w VIN'ie ujęty ?

    Cena no cóż, wysoka, za wysoka wg mnie jak za 735. Patrząc ne poziom cenowy na zachodzie europy, to wszystko co w bardzo dobrym stanie z 740/750 na klapie zaczyna się od ok 15k euro. Niestety E32 z R6 pod maską takich cen jeszcze nie osiągają. Ale myślę, że to kwestia czasu by się trochę zrównały. Za kilka lat priorytetem przy szukaniu takiego auta będzie stan ogólny, jak ktoś nie będzie miał parcia na V-kę to kupi nawet rzędowe 730, i w doopie będzie miał że silnik najsłabszy.
    Z jednej strony to bym się nawet cieszył że to m30. Jeśli ten silnik ma faktycznie tyle najechane, to prędzej wypadnie z ramy niż coś tam się zepsuje.

    Wiadome że 740/750 są dużo lepszymi egzemplarzami ale m30 za to jest wdzięczne. W mojej przez 10lat miałem tylko awarię obudowy filtra oleju co jest standardem w tym silniku. Nigdy nie miałem żadnego problemu za co go bardzo lubię.

    Myślę że już nie trzeba czekać kilku lat, żeby silnik przy poszukiwaniach E32 zeszedł na dalszy plan.

    Licznik faktycznie niespotykany...

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jpj
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    772
    BMW
    E32/E46/4R
    Skąd
    PL

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    ... W mojej przez 10lat miałem tylko awarię obudowy filtra oleju co jest standardem w tym silniku. Nigdy nie miałem żadnego problemu za co go bardzo lubię...
    Bo M30 zawsze obroni się samo :) Piecyk ładnie wygląda, natomiast brakuję mi tutaj jeszcze zdjęć spodu siódemeczki. Oprócz tego mam może dziwne pytanie, ale czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć co to za "urządzenie" obok zbiorniczka od wspomagania i pokrywy przekaźników? Domniemam, że autoalarm, ale wolę spytać.
    Ogólnie fajna sztuka!

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,308
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    Cytat Zamieszczone przez jpj Zobacz posta
    Bo M30 zawsze obroni się samo :) Piecyk ładnie wygląda, natomiast brakuję mi tutaj jeszcze zdjęć spodu siódemeczki. Oprócz tego mam może dziwne pytanie, ale czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć co to za "urządzenie" obok zbiorniczka od wspomagania i pokrywy przekaźników? Domniemam, że autoalarm, ale wolę spytać.
    Ogólnie fajna sztuka!
    Z czarną okrągła wtyczką?

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jpj
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    772
    BMW
    E32/E46/4R
    Skąd
    PL
    Tak, ale już widzę, że to jest tempomat.

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar janus
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    212
    BMW
    728 2000r + LPG
    Skąd
    WLKP
    Na zdjęciach pięknie auto wygląda. Gdybym nawet miał takie pieniądze to i tak bym nie dał tyle za to auto.

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Wszyscy się tak podniecają jak to auto ładnie wygląda. No i wygląda to fakt. A teraz niech każdy weźmie kalkulator i policzy jak można odwalić E32 za 70 tys.

    Załóżmy, że kupimy za 7 tys zł w DE jakieś ładne E32 do dopieszczenia. Trafi się nawet 750iL jak się ma farta.

    Położenie nowego lakieru na petardę wyjdzie między 10-15 tys zależy jakie kto ma znajomości w branży. Czasem mniej. Oczywiście malujemy na mikrony tak, żeby po przyłożeniu miernika każdy dawał się nabrać, że to ori lakier.

    Liczmy, że zostało nam 50tys. po lakierni opłatach i jakichś pierdołach. Wchodzimy na Litwę i zapełnijcie za 40 tys. koszyk zakupów. Jak ktoś nie ma smykałki to zostaje jeszcze 10 tys żeby dać mechanikowi.

    I tym sposobem wiemy co mamy za tą samą kwotę albo i taniej.

    Opcja kupna tego auta jest fajna, jak mamy za dużo kasy i jesteśmy lekko ekscentryczni. Jeżeli chociaż 80% z tego co jest w aukcji jest prawdą to w cenie nowego auta średniej klasy mamy coś znacznie fajniejszego, bardziej niezawodnego, komfortowego i wyróżniającego się z tłumu. Fajnie byłoby tym na co dzień jeździć.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  10. #20
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Wcale takiego szału nie ma z renowacja za 70 tyś do tego wnętrze auta które ma taki przebieg to inna bajka.

Podobne wątki

  1. BMW E65 prawie jak X7
    Przez ratovnik w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 10-10-2013, 20:36
  2. Prawie e65...
    Przez qba740 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 27-04-2010, 13:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •