Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: [ wnetrze] Panel drzwi

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    380
    BMW
    740
    Skąd
    wawa

    [ wnetrze] Panel drzwi

    Witam wiem ze temat byl omawiany ale niemoge go zlokalizowac a jestem w kropce mianowicie w czasie mrozow zamarzl mi zamek w przednich drzwiach od pasazera niestety drzwi sie nie otwieraja ani z zewnatrz ani z wewnatrz chociaz rygiel sie wysowa i tu moje pytanie czy mozna zdemontowac boczek na zamknietych drzwiach i otworzyc jakos te drzwi bo jeden ze specjalistow powiedzial ze tylko wiercenie otworu w drzwiach umozliwi ich otwarcie na co jeszcze sie nie zgodzilem prosze o jakas podpowiedz czy mozna uratowac te drzwi jakos dzieki i pozdrawiam
    Mario7

  2. #2
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    skoro ci zamarzlo od mrozu to wsiadz do auta odpal wlacz klime na maxa i niech pochodzi z 10 15 min i powinno puscic potem przesmaruj wd 40 wszystko w zamkach uszczelki pociagnij ochronnym preparatem i powinno byc ok
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    380
    BMW
    740
    Skąd
    wawa
    Wtym problem ze odmarzlo dawno i nic sie nie zmienilo dalej zablokowane

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    380
    BMW
    740
    Skąd
    wawa
    Witam ponawiam prosbe o jaki kolwiek pomysl na otwarcie zablokowanych drzwi poniewarz nawet w aso niewiedza jak je otworzyc a za prube ich otwarcia zadaja 1300zl i nie daja gwarancji ze nic nie uszkodza czy naprawde pozostaje tylko wyciecie dziury w drzwiach
    dzieki za jaka kolwiek pomoc

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    Miałem podobną sytuację. Tylko co później się okazało jakaś linka czy coś tam spadło i du..a drzwi się nie otwierały. O ściągnięciu boczka drzwiowego zapomnij bo złamiesz tak jak Ja to zrobiłem:( Mechanik dobrał się do drzwi ściągając tapicerkę tam gdzie pasy bezpieczeństwa i jakimś cudem tam jest dojście do zamka i otworzył drzwi. Jak będziesz miał problem to pogadam z nim jak to zrobił a jak co do dam namiar na Niego. Może pomoże przez telefon. Jak co wal na pw.

  6. #6
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI

    Re: Panel drzwi

    Cytat Zamieszczone przez mario7
    powiedzial ze tylko wiercenie otworu w drzwiach umozliwi ich otwarcie na co jeszcze sie nie zgodzilem
    Ja bym wolał połamać i wyrwac cały boczek drzwiowy nic wiercic otwór w drzwiach :razz:

    Może rzeczywiście jest jakaś możliwość dostania sie od strony słupka :) Warto spróbować ;)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar przemek22
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    242
    BMW
    740 manual 95 / 750iL 95 / 740IL 2001
    Skąd
    Lubuskie
    Koledzy nic się nie połamie :) Sam u siebie na zatrzaśniętych drzwiach pasażera rwałem UMIEJĘTNIE :D boczek i jakoś nic nie uszkodziłem, no może dwa zatrzaski się urwały które kosztują 2zł.
    Zaznacze że ów operacje robiłe dwa razy bo już dwa razy zaciął mi się zamek :? Powoli przymieżam się do jego wymiany.
    Banditen Motor Wagen

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    206
    BMW
    E38 4,4 M62TU; E36 coupe 2,8 M52
    Skąd
    Prudnik
    mario7 pisz na PW do kolegi Wachaczi,ma foto relację z otwarcia zatrzaściętych drzwi.Z wiadomych powodów nikt Ci na otwartym forum nie powie jak dokładnie to zrobić.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    380
    BMW
    740
    Skąd
    wawa
    Dzieki panowie za bezcenne rady niezmiernie sie ciesze ze da sie to zrobic bez ciecia wyrywania i totalnej demolki jeszcze raz wielkie dzieki
    Mario7

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Witam.
    Ja też miałem ten problem, zatrzasnęły mi się tylne lewe drzwi. Udało mi się na zamkniętych drzwiach zdjąć boczek - rwałem go od góry, najlepiej otworzyć przy tym szybę i wkładać coś od góry między boczek i drzwi i na zasadzie dźwigni podważać - boczek po kolei będzie schodził z zaczepów. Najlepiej robić to w dwie osoby - jedna, która podważa, druga, która siedzi w aucie i ciągnie za boczek. Konsekwencją takiego sposobu zdejmowania było tylko małe pęknięcie (ok 2cm) panelu drzwiowego tuż pod drewnianą listwą, niewidoczne na zewnątrz. Myślę, że udało mi się to zrobić najmniej inwazyjnym sposobem - musiałem się starać, bo boczek w moim kolorze wcale nie tak łatwo dokupić :P
    Powodzenia ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •