Witam a tera cos dla tych co nie boja sie skrzywdzic tylnej polki w e38. Ja osobiscie leje na to jak to wyglada, i nie lubie wywalac kupe kasy zeby niewiadomo jaki sprzed pchac do auta. Dla mnie ma grac zadowalajaca i dawac satysfakcje. Potrzebuje basika i to konkretnego jak mi gra miuza w aucie,a w naszych E38 cienizna . Wsadzilem se w tylna polke 2 jajeczka soniacza 280W do tego zwrotnice magnata cudenka o duzym odcieciu na niskie i w cale nie wyglada to tak zle za to ladnie daje!!! :D :D :D
Z przodu wywalilem kupe noki i wsadzilem magnaty 120W szczerze mowiac nie mozna wsadzac za mocnych glosnikow w przednie pudla bo obliczone sa one na nokie i jest lipa, poprostu glosnik sam sie zabija, ale mniejsza o to. radio poszlo won bo padaka jakich malo. Nowe radyjko sonego 4x50W i tera masakra w bagazniku kable trza ciac :] cala instalacja zostala jedzynie kable pozamieniane miejscami i co najlepsze wykorzystalem orginalny wzmachol. Miuza daje konkretnie.
Teraz mam plan zabudowy tylnej polki zeby zakryc glosniki calkowicie i zobaczymy jak to bedzie wygladac jak zrobie wrzuce pare fotek pozdro