Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: E65 745i 2001 Tarnów 23500zł do opłat

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Tommo ale zauważ, że pewna tendencja sie zmienia, coraz więcej "dresów" jeździ audi :) Kto wie czy za pare lat ludzie nie zaczną jeździć bmw, żeby nie wzbudzać kontrowersji :D

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tommo
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    328
    BMW
    TTRS 438 KM i 617 Nm Lex RX450h
    Skąd
    Nowe Miasto nad Pilicą
    Wszystko jest możliwe. Aczkolwiek klasyczny Mercedes zawsze chyba będzie ceniony w Polsce.

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    607
    BMW
    750ia, CL600
    Skąd
    B-B

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Tommo Zobacz posta
    Ano to mają, że jeszcze 10 lat temu ich ceny były podobne a teraz rozjechały się astronomicznie. To świadczy tylko o tym, że nie można wszystkich samochodów wrzucać do jednego wora.

    Pytanie jak bardzo będzie drożeć. Moim zdaniem nieadekwatnie do poniesionych kosztów ich utrzymania, a jak sam dobrze wiesz te nie są małe. e38 to dobre samochody ale zawsze pozostaną w cieniu pożądanych eMek czy mniej powszechnych coupe. W tej chwili e38 kupują głównie młodzi ludzie z mocno ograniczonym budżetem, którego choćby chcieli nie przekroczą, gdzie kwota 40-50 tyś. zł o jakiej mówisz jest abstrakcyjna.
    Nie rozumiem wciąż dlaczego e65 które pod każdym technicznym czy użytkowym względzie jest lepsze ma podobnie kosztować co starsze e38? Bo jest ich mniej? To za mało. Pamiętaj że w Polsce BMW, szczególnie te starsze mają złą opinnię. Ludzie dojżalsi wiekowo przez to rzadko się na nie decydują preferując Mercedesa czy Audi jako auto miej kontrowesyjne i wyzywające.


    ja nie wrzucam wszystkiego do jednego wora, mowie tylko ze ladne e38 kosztuje wiecej jak e65 w podobnym stanie


    oczywiscie, mercedes to merceds, sam mam to wiem

    bmw zawsze bedzie tansze

    ale e38 nie tylko kupuja mlodzi placac za nie 7-10tysiecy
    poza tym dla nich, z takim budzetem auta juz sie koncza, bo coraz wiecej trupow ktorych nie oplaca sie reanimowac

    i ci ktorzy chca ladne oryginalne auto nie celuja w takie egzemplarze tylko wiedza ze musza zapalcic duzo wiecej
    i sa tacy ktorzy maja takie pieniadze


    nawet meska, mozna kupic 124 za 3 tysiace, mozna i kupic za 35 tysiecy, nie zauwazasz tego?
    i co, powiesz haha, ale bzdury, jak stary 124 mesiek moze byc drozszy od np e65, skoro ja widze na allegro ze sa po 5 tysiecy?

    ano moze byc, tak jak i w ladnym stanie e38 jest drozsze od ladnego e65,
    powtarzam raz jeszcze co napisalem, e65 jest duzoo wiecej na rynku, jest duzo wieksza konkurencja, jest mlodszym autem wiec latwiej znalezc dobry egzemplarz
    poza tym, jest drozszy w serwisie od e38 i na dodatek brzydszym autem


    stad jak ktos chce kupic ladny egzemplarz ma duzo mniejszy problem niz z e38
    to ze w polsce jest masa trupow e38 za smieszne pieniadze o niczym nie swiadczy


    zrozumcie, jest spory rynek na ladne egzemplarze, wystarczy sie rozejrzec, mozna znalezc mase aut po 50-70tys za auta 15-20letnie
    i modele te mozna znalezc tez za 7tys na allegro, ciekawe skad te ceny, to wariaci pewnie? :)

    i nie sa to tylko mercedesy! normalne auta ktorych jest juz coraz mniej na rynku w dobrym stanie, staqd takie ceny


    ludzie ktorzy tyle wolaja to nie sa wariaci, po prostu nie celuja w target tych ktorzy kupuja zdezelowane auto za 10tys bo wiecej nie maja
    i oferuja auta w duzo lepszym stannie za odpowiednia cene


    a co do dresow w audi, rzeczywiscie, coraz wiecej burakow, narwancow i wsiokow w audi
    nawet wczoraj jakis debil w a3 zabral sie za wyprzedzanie mnie gdy wlaczalem sie do ruchu z podporzadkowanej, bo sie nie mogl doczekac kiedy rusze a ruch duzy byl wiec czekalem sporo i gdy ja sie wlaczalem skrecajac w lewo to on tez w lewo biorac mnie prawej strony, i jeszcze mi namachal ze sie wcinam chyba :)

    obrtrabilem go i nie puscilem wsioka toczylem sie jak przepisy nakazywaly 50 na godzine zeby ochlonal
    Ostatnio edytowane przez Franco750 ; 16-11-2016 o 14:52

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tommo
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    328
    BMW
    TTRS 438 KM i 617 Nm Lex RX450h
    Skąd
    Nowe Miasto nad Pilicą

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Franco750 Zobacz posta

    w ladnym stanie e38 jest drozsze od ladnego e65
    Podasz jakiś przykład?

    Cytat Zamieszczone przez Franco750 Zobacz posta
    powtarzam raz jeszcze co napisalem, e65 jest duzoo wiecej na rynku, jest duzo wieksza konkurencja

    jest mlodszym autem wiec latwiej znalezc dobry egzemplarz
    F01 jest jeszcze więcej, konkurencja jeszcze większa i że młodsze, łatwiej znaleźdź dobry egzemplaż. Cholera powinny być jeszcze tańsze

    Cytat Zamieszczone przez Franco750 Zobacz posta
    zrozumcie, jest spory rynek na ladne egzemplarze, wystarczy sie rozejrzec, mozna znalezc mase aut po 50-70tys za auta 15-20letnie
    i modele te mozna znalezc tez za 7tys na allegro, ciekawe skad te ceny, to wariaci pewnie? :)
    Wpisałem w Allegro przedział cenowy 40-50 tyś zł. dla e38

    http://allegro.pl/seria-7-e38-1994-2...50000&order=pd

    Dwa egzemplaże z Japonii na 160 wystawionych sztuk. To ma być ten wyznacznik wartości e38?


    Cytat Zamieszczone przez Franco750 Zobacz posta
    poza tym, jest drozszy w serwisie od e38
    Fakt. Twój przykład dobitnie pokazuje, że eksploatacja e38 to tylko paliwo, filtry i olej. A jak się już trafi jakaś awaria to w pare stówek się ogarnie
    Za to moje e66 prawie zrujnowało mój budżet. Pękła zębatka mechanizmu ręcznego. Kupiłem drugi mechanizm za 250 zł. a i akumulator musiałem wymienić (był jeszcze oryginalny).

  5. #35
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Uwielbiam Was czytać

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    607
    BMW
    750ia, CL600
    Skąd
    B-B
    te z allegro, te tanie to ine sa auta w dobrym stanie, po prostu

    tyle tych e38 a taki zawsze problem na forum w dzialach e38 zeby cos znalezc sensownego do 25ciu :)

    zajrzyj sobie do watkow o e38 i zobacz jak wygladaja te idealy za 25 tys
    nawet ostatni watek gdzie jest oferta 740stki za 25. nawet na fotelach widac ze powycierana i to z przekreconym licznikiem, zostala oceniona jako pazdzierz a kupujacy powiedzial ze i tak dlugo szukal i ciezko cos bylo sensownego znalezc za 25

    kazdy mowi ze swoja e38 to ideal, ale to ine sa idealy, sa warte swojej ceny, jak mowilem juz gdzies tutaj 25 to podpicowane skarbonki, od 30stu cos tam sie zaczyna do roboty, ladniejsze 35 w gore

    a jakies naprawde ciekawe 40sci i wiecej


    a ile ty jezdzisz ta 760tka? ile masz? wytrzymasz 10 lat ze swoja 760? nie badz smieszny wyliczajac koszt serwisu na 250zl
    zrob 150tys km i podlicz koszty, wtedy pogadamy


    e38 i e65 ida w leb w leb w cenach
    i za 25 nie da sie kupic jak i ladnej e38 jak i e65 przyzwoitej, ale to sie bedzie rozjezdzac

    30dychy trzeba miec zeby sie zaczac rozgladac, a po nowym rorku to w ogole bedzie masakra

    sensowne jest kupno mieszkania w czechach i rejestrowaniu tam aut

    jak za nowego mustanga ktory nie jest strasznie drogim autem ponoc 90tys akcyzy, to ja pindole, wole dolozc i miec i mieszkanie i mustanga
    zglupieli do reszty
    Ostatnio edytowane przez Franco750 ; 17-11-2016 o 13:05

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tommo
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    328
    BMW
    TTRS 438 KM i 617 Nm Lex RX450h
    Skąd
    Nowe Miasto nad Pilicą
    Piszę co mi się popsuło i ile musiałem wydać od momentu zakupu. Franco tym się różnimy, że ja przechodziłem tą drogę i wiem po swoim przypadku, jak ludzie walą drzwiami i oknami szukając ładnej e38 750i. Zmieniłbym zdanie, gdyby klienci po obejrzeniu auta rezygnowali ze względu na stan techniczny. Ale tak nie było. Masa mailów, telefonów i smsów sprowadzających temat do ceny i jej obniżenia. Takie są fakty a nie domysły i przypuszczenia.
    Pewnie, jakby to była laleczka z przebiegiem 80 tyś. jeden właściciel i ful opcja, szybciej by się sprzedała ale chyba nie o takich przypadkach rozmawiamy.

    Franco życzę Ci jak będziesz swoją sprzedawał kupca, który 5 dych na stół położy. Ja takiego szczęścia nie miałem

Podobne wątki

  1. Poszukuję osoby z Sufczyna trasa Tarnów-Kraków do drobnej przysługi
    Przez epul w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-10-2012, 20:09
  2. X5 Tarnów
    Przez MariuszE38 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-12-2010, 17:26
  3. 730 D z 2001 r.
    Przez Ponar w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-07-2010, 21:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •