Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: [audio] Jakie Radio wybrać ??? Prosze o pomoc !!

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    18

    [audio] Jakie Radio wybrać ??? Prosze o pomoc !!

    Haaa ,stanowicie nieocenioną pomoc w rozjaśnianiu moich wizii ,tym razem mam problem ze sprzętem adudio Tworze swoją E-32 w rytmie jak najbardziej epokowym, z zawartością topowych wynalazków i detali tamtych lat. Tak więc:
    1. BECKER MEXICO CD (dwuczęściowy)
    [img][/img]
    2. BMW BAVARIA C PROFESSIONAL RDS

    Te dwa modele wiercą mi dziure w głowie co według Was wyglądało by lepiej w desce rozdzielczej BMW E-32 ????

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    kolega ma tą Bavarie jako fabryczne radio w 750iL - wygląda super, komponuje się z całą deską i OBC jak żadne inne radio, dostać można to za grosze bo większość ludzi rezygnuje z fabrycznego audio na tym etapie wiekowym e32 co zresztą jest zrozumiałe
    Czarne e32 w benzynie!


  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    18
    Tak ,tak - wszystko w dobrym guście to jest rytm BAVARI C ,ale zawsze jest jakieś ale Zgłębiam temat tego radia i powiem tak .... 4kg przewodów do tego zestawu ,3 moduły a w porywach nawet więcej ,konieczna zmieniarka, problem z wyświetlaczami - ciężko trafić na igiełke Natomiast jakże czarujące połączenie z wyświetlaczem check w zegarach - niewątpliwie kuszące szkoda że nie zawsze działa...
    BCKER MEXICO CD -> wydaje mi się że jego prostota również troszke komponuje się z wnętrzem E-32 - i wmiare prosto podłączyć ..... Co lepsze nie mam pojęcia..

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    32
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cześć,

    Moim zdaniem montuj oryginał, ja też tak chcę zrobić, jak ma być klasyk z lat 80 to niech będzie. W swoim BMW teraz mam Blaupunkta kaseciaka z tamtego okresu - jest niesamowity, miękka mechanika bardzo dużo funkcji i bardzo dobry dźwięk. Ale tak jak Ty chcę tak jak było wtedy tzn 20 lat temu. Przymykam oko na jakość itp., chcę oryginał. Nie ma jak stara poczciwa kasetka - tym bardziej że w domu mam na czym nagrać jakąś fajną składankę. Zdobycze z lat kawalerskich. :]

    Z drugiej strony ten Becker mniam mniam..... :D

    Pozdrawiam
    ...tworzenie jest całkowicie nieprzewidywalne i swobodne...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •