Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: E66 760Li Goczałkowice-Zdrój

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    43
    BMW
    bmw e32 750
    Skąd
    podole

    Post E66 760Li Goczałkowice-Zdrój

    Rozglądam się za E65/E66 i znalazłem poniższe ogłoszenie. Samochód jest dość długo wystawiany, więc pewnie ktoś z Was już go oglądał. Czy moglibyście przekazać mi Wasze spostrzeżenia? Dodatkowo dopytam czy jest w ogóle sens rozglądania się za E65/E66 w okolicach 30tyś zł? Czy jest sens kupować E65/E66 przed 2003r?
    http://moto.gratka.pl/tresc/bmw-seri...-20747223.html
    http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7...tml#30f953624c

    Z góry dziękuję za pomoc

    Miłego wieczoru!

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar niestepne
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    774
    BMW
    e38 728i było jest e53 4.4 i e65 3.6
    Skąd
    Mława
    Ojciec dzis zaplacil 22tys za e65 i podejrzewam ze wbrew obiegowym opiniom auto troche mu posłuży.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Cytat Zamieszczone przez niestepne Zobacz posta
    Ojciec dzis zaplacil 22tys za e65 i podejrzewam ze wbrew obiegowym opiniom auto troche mu posłuży.
    Zależy co kto oczekuje i co dla kogo jest stan dobry / bardzo dobry / idealny / salonowy. Która warstwa szpachli i lakieru.
    Służą ludziom nawet leciwe Matizy. Z całym szacunkiem ale 22 tys to cięzko golfa w bardzo dobrym stanie kupić .
    Mimo wszystko życzę ojcu Twojemu aby mu "służył".
    @Juwani za 30 zł powinieneś sie coś więcej dowiedzieć włacznie ze zdjęciami https://www.autodna.pl/vin/WBAGN81040DR20412
    Ostatnio edytowane przez miro ; 11-11-2016 o 20:00

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar niestepne
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    774
    BMW
    e38 728i było jest e53 4.4 i e65 3.6
    Skąd
    Mława
    A powiedz miro ile ktos za e65 z 02 roku ma chcieć jak wystawi za 3dychy za drogo za 2 za tanio tak zle i tak nie dobrze a akurat może może staruszkowi się poszczęściło...a ze stanem w 100 procentach sie z Tobą zgadzam zalezy kto czego potrzebuje...

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    @Niestepne, przyjacielu życzę tacie Twojemu jak najlepiej. Może akurat. Wyjdzie w praniu jak sie to mówi.
    Ja nie wiem dlaczego to auto kosztowało tyle bo go ani nie widziałem ani nim nie jechałem. Może faktycznie miał szczęście a może dopiero się okaże (oby nie)

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    43
    BMW
    bmw e32 750
    Skąd
    podole
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    @Juwani za 30 zł powinieneś sie coś więcej dowiedzieć włacznie ze zdjęciami https://www.autodna.pl/vin/WBAGN81040DR20412
    Polecacie raporty z AutoDNA? Pytam, ponieważ czytałem negatywne opinie na ich temat.

  7. #7
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Po innym temacie który założyłeś widzę że jesteś bardzo wybredny....

    Starej daty nie jestem, ale za te pieniądze nie sprzedał bym ci mojej E32 a ty szukasz "igły" E65.

    Jeśli masz na auto 30k i szukasz igły to może jakas Panda lub fiat 500

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Dzuda - opanuj się juz ;)

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Dzuda - opanuj się juz ;)
    @Aldik ale takie są realia. Za 3 dychy to co najwyżej w średnim albo miernym stanie kupi autko . Chyba mało forum czytasz a szczególnie problemy jakie mają "szczęśliwi" nabywcy E65 "igły" w super cenie
    Proszę jeden z przykładów PRZECZYTAJ !!! : http://7er.pl/showthread.php/48919-S...%C5%BCszy-post

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk

    Post

    Jeździłem tym 760Li z tematu jeszcze chyba z pół roku temu jak stała w komisie przy wiślance, a jako że też (bez ciśnienia) ewentualnie mogę nabyć jakieś rozsądne e65 to bardziej tak z ciekawości podjechałem. Jednym słowem tragedia. Za 15k bym się mocno wahał czy to brać - chyba że polatać chwile i rozebrać na teile, tylko nie zabardzo by mi się chcialo. w tym nawet klima nie działała.. po chwili od odpalenia (na kable ofkors) na zegarach choinka, dynamic drive, poduszka chyba tez z tego co pamietam i parę innych.. brak kola zapasowego, wszystkie 4 felgi są przednie (zdaje się że na tyle powinny być szersze - nie wiem w kazdym razie sa schowane zabardzo w nadkolach), szyba pęknięta, buda w miarę ok, walona w tył lewy bodajże z tego co pamietam ale nic groznego. jechac to jakos jechalo w miarę normalnie, ale krotki wolny odcinek tylko wiec nie wiem jak na dluzsza metę. z plusów to chyba tylko dzwiek silnika i 4strefowa klima (co prawda nie dziala ale nawiewy w suficie z tylu fajnie wyglądają hahaha). brak dywanów w środku. nie wiem jak od spodu to wygląda bo temat odpuścilem, zapewne wyjdzie jeszcze parę extrasów. Telefon w komisie odbiera mila starsza Pani, ktora mowi że 'w aucie wlasciciel wszystko robil na bieżąco, nie wymaga zadnego wkladu...' okej.. :D No i z 760i jest jeszcze problem taki że to auto jest praktycznie nieodsprzedawalne (w rozsądnej kasie i rozsądnym czasie).
    Ostatnio edytowane przez dobrus ; 12-11-2016 o 13:46

Podobne wątki

  1. Jastrzębie-Zdrój - E65 do obejrzenia - odpłatnie
    Przez Rapik w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-12-2014, 12:35
  2. [E65/66] Ktoś w okolicach Jastrzębia Zdrój?? :) 750 z gazem
    Przez Wierzbik w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-10-2014, 21:57
  3. 7 do sprawdzenia- Busko- Zdrój
    Przez sennapowieka w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 25-02-2013, 14:47
  4. Prosba o ocene, obejrzenie auta w Jastrzębiu Zdrój
    Przez deim-s w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-08-2012, 21:56
  5. BMW 740i + gaz Goczałkowice-Zdrój
    Przez minipk w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-07-2012, 20:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •